Stalo teniso sezono pabaigtuvėse – trofėjai

Po pergalingų rungtynių – su nugalėtojų taure ir medaliais (iš kairės): Rusnė Vasarytė, Simona Rimkevičiūtė, treneris Raimondas Jackevičius, Ramunė Tumėnienė ir Amelija Nicytė. Nuotrauka iš komandos archyvo

Kelmėje vykusiose Lietuvos stalo teniso komandinių pirmenybių pabaigtuvėse dviem taurėmis savo kolekciją papildė mūsų rajono stalo teniso klubas „Vijurkas“ – vyrai tapo šalies vicečempionais, merginos iškovojo pirmos lygos nugalėtojų medalius.

Kelmės sporto arenoje vyko šalies komandinių pirmenybių pabaigtuvės, kur dvikovoje dėl šalies čempionų vardų susikovė Vilniaus Bronės Balaišienės vardo komanda ir Mažeikių „Vijurkas“. Dėl objektyvių priežasčių mūsų ekipa varžėsi ne stipriausios sudėties – jai negalėjo atstovauti Arnoldas ir Tonetas Domeikos, mūsų klubo garbę finalinėje dvikovoje gynė Alfredas Udra ir jaunieji sportininkai Irmantas Daukontas ir Lukas Frejeris.
Komanda iš Vilniaus, kovojusi stipriausios sudėties, dvikovoje nugalėjo rezultatu 5:2 ir tapo šalies čempione, „Vijurko“, kuriam finalinėje dvikovoje abu taškus iškovojo A. Udra, tenisininkai pasidabino sidabro medaliais.
„Apmaudu, kai dėl pandemijos buvo perkeliamos baigiamosios dvikovos datos, sezonas užsitęsė, broliai Domeikos, nors ir ieškojome visokių variantų, nebegalėjo atstovauti klubui. Kita vertus, praėjusį sezoną buvome treti, šiais metais žengėme laipteliu aukščiau. Retas klubas gali pasigirti tuo, kad iškovoja jau dvidešimtą šalies čempionatų apdovanojimą, iš kurių – devyni čempionų titulai“, – situaciją komentavo komandos treneris Raimondas Jackevičius.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto