Štangos spaudikai džiugino pasiekimais

Mažeikiuose vykusiose šalies veteranų štangos spaudimo pirmenybėse penktus metus nugalėtojais tapo Mažeikių atstovai. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikiškiai štangos spaudimo atstovai dalyvavo dviejuose turnyruose ir komandinėse įskaitose iškovojo nugalėtojų titulus.

Pirmos vietos mažeikiškiai neužleidžia

Trisdešimt sporto veteranų susirinko į Mažeikiuose vykusį šalies veteranų štangos spaudimo čempionatą. Jame varžėsi ir nemažas būrys mūsų miesto atstovų, iš jų net aštuoni tapo čempionais.
Amžiaus grupėje per keturiasdešimt metų pirmąsias vietas iškovojo mažeikiškiai Daiva Girdenienė, Nodaras Kryževičius, Gintautas Palkimas, 208 kilogramų štangą išspaudęs ir svorio kategorijos iki 93 kilogramų veteranų rekordą pagerinęs Andrius Narmontas bei Rolandas Pocius, kuris išspaudė 252,5 kilogramo ir tapo absoliučiu pirmenybių nugalėtoju.
Dar tris pirmąsias vietas mūsų sportininkai pelnė kitose amžiaus grupėse – tarp vyresnių nei penkiasdešimties triumfavo Vygantas Micius ir Benjaminas Milis, per šešiasdešimt – Anatolijus Bondarenka.
Mažeikių komanda jau penktus metus iš eilės neužleidžia nugalėtojų laiptelio komandinėje įskaitoje, šį kartą su Kuršėnų sportininkais jie surinko vienodai taškų, tad nugalėtoją lėmė daugiau iškovotų pirmų vietų skaičius.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

4 Atsakymai į “Štangos spaudikai džiugino pasiekimais”

 1. skirta "JO" parašė:

  Pasol is cia negatyve tu jobanas.. :) Visi tie veteranai tau krautu malku spaudime, ka cia burbi atejes :) O ta „boba“ ne sportinike jiis savyvaldybes atvyko pasveikinti sportininku. Nieko nezinai latras ar latre tai viniok is cia :)

 2. egleeeee parašė:

  sveikinimai Andriui :)

 3. spauskite parašė:

  geriau sultis:)

 4. Jo parašė:

  O kodel rmigravusių sportininku nekvieciat atstovaut salį mazeikius.kokiu yra vyru komanda praturtintu savo dalyvavimais.o kas ten tie du tamsiuoliai kuduciai ar koki blyna pakelia paspaudzia.ar ka jie ten daro del grozio.o pana nu ka ce bepasakysi.o ko ta boba ten stovi sone ka ji spaude

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto