Štangos spaudikai patvirtino, kad yra tarp stipriausiųjų

Nuotrauka iš klubo archyvo

Pirmą kartą Mažeikiuose surengtame Lietuvos štangos spaudimo čempionate, kuriame dalyvavo visų amžiaus grupių sportininkai, šeimininkai svečiams nebuvo svetingi – jie iškovojo dvidešimt medalių, triumfavo moterų, vyrų ir veteranų įskaitose.

Namuose – medalių gausa

Į Mažeikius susirinko apie pusantro šimto dalyvių, kurie varžėsi jaunių (iki 18 metų), jaunimo (iki 23 metų), suaugusiųjų ir veteranų grupėse. Dėl medalių kovojo ir 23 mūsų miesto atstovai, dvidešimt jų pelnė apdovanojimus.
Vienintelius du nacionalinius rekordus pasiekė mažeikiškės, tapusios šalies čempionėmis: jaunių grupėje Ramunė Vainauskytė išspaudė 92,5 kg, o Jurgita Strazdauskienė – 120 kg sveriančią štangą. Šalies čempione veteranių grupėje taip pat tapo mažeikiškė Lina Liatukienė.
Vyrų grupėje elitui priklausančius rezultatų pasiekė ir nugalėtojais tapo Kęstutis Milkintis (išspaudęs 240 kg) bei Nerijus Strazdauskas (išspaudęs 262,5 kg), meistro normatyvą (230 kg) išspaudęs Mindaugas Paulauskas taip pat tapo šalies čempionu.
Veteranų grupėje šalies pirmenybių nugalėtojais tapo Vygantas Micius, Darius Ereksonas, Gintautas Beišinas ir Zigmas Širvinskas.
Sidabro medalius šiose pirmenybėse iškovojo Raimonda Butienė, Lina Linkaitė, Andrius Narmontas, Nodaras Kryževičius, Vladas Pačerinskas bei Antanas Micius, bronza apdovanoti Mindaugas Valeiša, Martynas Kryžius ir Romas Borisenko.

Pasigedo jaunimo

Jaunių grupėje tik 14-metis Eimantas Valeiša tapo sidabro medalininku, jaunimo grupėje medalių neiškovota.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Štangos spaudikai patvirtino, kad yra tarp stipriausiųjų”