Štangos spaudimo čempionate – medalių lietus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmasis Lietuvos jėgos trikovės federacijos šiais metais surengtas čempionatas vyko Mažeikiuose – čia susirinko šalies klasikinio štangos spaudimo meistrai. Mūsų rajono atstovai pelnytai džiaugiasi pergalėmis, taurėmis ir medaliais.

Šeimininkai atstovavo gausiai

Lietuvos klasikinės štangos spaudimo čempionate varžomasi be specialios aprangos, leidžiami tik  raiščiai riešams ir diržas.
Iš viso į mūsų miesto kultūros centre vykusias varžybas susirinko apie 180 sportininkų ne tik iš Lietuvos, buvo atstovų iš Latvijos ir Ukrainos.

Gausi buvo ir Mažeikių delegacija – dėl medalių varžėsi 29 mūsų rajono atstovai. 

„Mums šis čempionatas buvo dėkingas tuo, kad tik prieš kelias savaites surengėme rajono tokio pobūdžio pirmenybes, kur padarėme atranką į šias varžybas, o sportininkai, ruošęsi rajono varžyboms, per tas dvi savaites išlaikė puikią sportinę formą. Mūsų veteranų komandą sudarė aštuoni sportininkai, vyrų buvo septyni, rungėsi keturios moterys, jos visos tapo savo svorio kategorijų nugalėtojomis“, – „Santarvei“ pasakojo klubo „Mažeikių švyturys“ treneris Benjaminas Milis.

Medaliai – vienas po kito

Mažeikiškiai puikiai pasirodė visose amžiaus grupėse.
Lina Liatukienė, Raimonda Butienė, Edita Jasčėnskaitė ir Jurgita Strazdauskienė tapo šalies čempionėmis, jaunių grupėje triumfavo Eimantas Valeiša, suaugusiųjų grupėje – jo tėtis Mindaugas.

Paulius Pocius nugalėjo jaunių ir jaunimo grupėse, jaunimo grupėje nenugalimas buvo Armandas Paulauskas, tarp veteranų stipriausi – Darius Ereksonas, Benjaminas Milis ir Antanas Micius.

Mažeikiškiai varžybose taip pat iškovojo devynis sidabro ir keturis bronzos apdovanojimus.

Šie medaliai lėmė, kad komandinėje įskaitoje iš septynių amžiaus grupių Mažeikių komanda triumfavo moterų, jaunimo, vyrų ir veteranų grupėse.

Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto