Štangos spaudimo čempionate – šešiasdešimt sportininkų

Nuotrauka iš klubo archyvo

Penktus metus vykęs rajono štangos spaudimo be specialiosios aprangos čempionatas sulaukė nemažo dėmesio – varžytis panoro beveik šešiasdešimt sportininkų.

Dėl rajono čempionų vardų šiose pirmenybėse jauniai, jaunimas, suaugusieji ir veteranai varžėsi aštuoniolikoje svorių kategorijų.
„Varžymasis be specialiosios aprangos turi savo privalumų – sportininkas pasiekia tokį rezultatą, kokį jam leidžia jėgos, specialioji apranga dažniausiai „prideda“ kelis papildomus kilogramus. O šiose varžybose galimi tik diržai, kurie apsaugo stuburą nuo keliamų maksimalių svorių“, – paaiškino vienas iš varžybų organizatorių Benjaminas Milis.
Pirmenybėse dviejose svorių kategorijose varžėsi ir aštuonios moterys, tarp kurių nugalėjo Marija Chritankova, išspaudusi 72,5 kg, ir Jurgita Strazdauskienė, išspaudusi 85 kg svorį.
Jaunių grupėje pirmąsias vietas iškovojo Eivinas Šliteris, Vilius Šeputa, Tomas Tamošiūnas ir Margiris Bauža, jaunimo – Matas Augustinas, Juozas Laivys ir Irmantas Bunkus, suaugusiųjų grupėje – Gvidas Jurevičius, Mindaugas Valeiša, Martynas Kryžius ir Nerijus Strazdauskas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto