Startavo išankstiniai savivaldos rinkimai

Rinkimų komisija nuo pat ryto sulaukė norinčiųjų išbalsuoti iš anksto. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį prasidėjo išankstinis balsavimas prieš šį sekmadienį vyksiančius savivaldos rinkimus. Tokia galimybe galės pasinaudoti bet kuris rinkėjas, norintis balsuoti, bet neturintis galimybės atvykti į savo apylinkę sekmadienį.

Savivaldybėje

Mažeikų savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkė Alvyda Purauskytė informavo, kad išankstinis balsavimas dvi dienas vyks Savivaldybėje. Čia iš anksto galės išbalsuoti ir Mažeikiuose besilankantis iš kitur atvykęs žmogus, rinkimų dieną negalintis sugrįžti ten, kur yra jo balsavimo apylinkė. Rinkimų komisija yra gavusi ir kitų rajonų rinkimų biuletenių.

Paštuose

Tris dienas – trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį – vyks išankstinis balsavimas specialiuose paštuose.  Balsuoti paštu sudaromos sąlygos rinkėjams, kurie yra sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ar globos įstaigose, atliekantys karo tarnybą, esantys laisvės atėmimo įstaigose. Mūsų rajone tokie balsavimai vyks Mažeikių ir Sedos ligoninėse, Vaikų ir senelių globos namuose, policijos areštinėje.
A. Purauskytės duomenimis, balsuoti specialiuose paštuose pareiškė norą 188 rinkėjai.

Namuose

Penktadienį ir šeštadienį  sudarytos galimybės balsuoti namie. Tai galės padaryti senyvo amžiaus, ligoti ar neįgalūs rinkėjai, kuriems sunku rinkimų dieną atvykti į savo balsavimo punktą.
Komisijos pirmininkė akcentavo, kad norintieji išbalsuoti iš anksto privalo turėti asmens dokumentą.

Plačiau rinkimų tema – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Startavo išankstiniai savivaldos rinkimai”

  1. O kam tau? parašė:

    Tenys balsų tikrai nepirks, o jo priešininkė, jei ir norėtų, neturi už ką – pajamos deklaracijoje nurodytos beveik nulinės :-)

  2. Po parašė:

    kiek balsai eina Mazeikiuose?:))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto