Startavo rajono krepšinio čempionatas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę prasidėjo eilinis rajono krepšinio čempionatas, kuriame, be mūsų rajono ekipų, varžosi ir kaimyninio Akmenės rajono krepšininkai.

Norą dalyvauti atvirajame Mažeikių rajono čempionate pareiškė aštuonios ekipos – tai pirmenybių senbuviai „Dubgiris-Translandija“, „Varduva-Specnuoma“, pavadinimą pakeitusi „MPD Group“, praėjusio sezono rajono čempionė SKC „Sedula“.
Kaip įprasta, rajono pirmenybėse savo meistriškumą išbando ir Sporto mokyklos auklėtiniai. Šį sezoną čia rungtyniaus 2003 metų gimimo krepšininkai, jau antrą kartą rajono pirmenybėse rungsis „SilverStars“ komanda. Kaip ir praėjusį sezoną, su mūsų rajono atstovais varžysis ir Akmenės krepšininkai bei Ventos miestelio „Sharkų“ atstovai.
„Komandos tarpusavyje sužais reguliariajame čempionate po du kartus, po to vyks pirmenybių ketvirtfinalis, po kurio laukia naujovė – finalo ketverto turnyras. Jis vyks dvi dienas, pirmąją dieną nugalėjusios ekipos žais dėl rajono čempionų vardų, pralaimėjusios – dėl trečių ketvirtų vietų, viską spręs vienerios rungtynės, nebeliks dviejų rungtynių mačų“, – pirmenybių vedimo tvarką pristatė vienas iš čempionato organizatorių Svajūnas Sidabras.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto