Startuoja jubiliejinis konkursas „Dainų dainelė 2012“

Dainų dainelėje pasirodys 300 solistų ir ansamblių, tarp jų - 9 mažeikiškiai. Logotipas iš Švietimo ir mokslo ministerijos puslapio

Šeštadienį Lietuvos nacionalinė televizija pradeda transliuoti 20-ąjį Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursą „Dainų dainelė“.

Baigiamasis koncertas – gegužę

Lietuvos nacionalinė televizija nuo vasario 25-osios tiesiogiai transliuos trylika konkurso finalinių koncertų. Juose pasirodys 300 solistų ir ansamblių. Tarp jų ir devyni mažeikiškiai.
Vertinimo komisija išrinks konkurso laureatus, kurie gegužės pabaigoje dainuos baigiamajame laureatų koncerte Nacionaliniame operos ir baleto teatre.
Jiems bus įteikti Švietimo ir mokslo ministerijos diplomai ir atminimo dovanos.
Šį konkursą organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla ir Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
„Dainų dainelė“ – labai prasmingas ir unikalus renginys, išryškinantis vieną gražiausių mūsų tautos bruožų – dainavimo tradiciją,“ – ministerijos pranešime cituojamas ministras Gintaras Steponavičius.

Gali balsuoti ir žiūrovai

Specialiai jubiliejinei „Dainų dainelei 2012“ sukurtas internetinis tinklalapis www.dainudainele2012.lt.
Jame bus galima stebėti konkurso koncertus bei rašyti komentarus. Žiūrovai galės vertinti jaunuosius dainininkus, balsuoti už patikusius atlikėjus, kuriems atiteks žiūrovų simpatijų prizai.
Daugiausiai balsų surinkęs atlikėjas laimės kvietimą į finalinį konkurso „Dainų dainelė“ koncertą, o kiti A, B, C arba D grupių laimėtojai – rėmėjų prizus. Balsuoti galima tik vieną kartą iš vieno kompiuterio.

Siekia puoselėti dainavimo tradicijas

„Dainų dainelė“ – tai kas antri metai vykstantis konkursas, turintis ilgametes tradicijas, jame dalyvauja vaikai ir mokiniai nuo 6 iki 19 metų. Šiuo nacionaliniu jaunųjų dainininkų renginiu siekiama puoselėti akademinio dainavimo tradicijas, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius.
Šiais mokslo metais nuo konkurso pradžios mokyklų, savivaldybių, zoniniuose „Dainų dainelės“ koncertuose dalyvavo daugiau nei keturi tūkstančiai dainininkų.
Nuo 1974 metų rengiamoje „Dainų dainelėje“ jau dalyvavo per 200 tūkstančių mokinių. Ne vienas konkurso laureatas tapo ryškia operos scenos žvaigžde.

Šeštadienį pradedamas tiesiogiai transliuoti „Dainų dainelės“ finalinis etapas, į kurį pateko 9 mažeikiškių solistai ir kolektyvai. Ar stebėsite šį dainų konkursą?

5 Atsakymai į “Startuoja jubiliejinis konkursas „Dainų dainelė 2012“”

 1. Dara parašė:

  Tai buvo puikus iššūkis ir kvkeiienam siūlau būtinai tai pabandyti. Plunksnų darymas puikus tavo meistriškumo įrodymas ir ne kvkeiienam tai pasiseka iš pirmo karto. Ačiū Bushcraft.lt, ačiū sudalyvavusiems. Jeeeeee

 2. Emaaaaaaaa parašė:

  Labai klausysuosi JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!i

 3. Karolytea UTN parašė:

  Pabalsuokite uz b amziaus geupes berniuka ,Mindauga Baliukeviciu. Aciukas :**

 4. jonas parašė:

  gaila, kad organizatoriai nesugebejo kada kas dainuoja paskelbti

 5. Vykintas parašė:

  Šaunuoliai mažeikiškiai, palaikysime jus. Linkiu bent pusei mūsų atlikėjų parvežti DD laureatų diplomus. Mes kartu su jumis. Gal galima sužinoti, kada mažeikškiai pasirodys?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto