Startuoja projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“

Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Trisdešimt projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvių pradėjo savaitę truksiančią praktiką Vyriausybės kanceliarijoje ir ministerijose.

„Auga puiki pamaina“

Pirmadienį projekto atidarymo renginyje Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius kvietė moksleivius būti aktyvius ir drąsiai klausinėti, dalytis savo nuomone bei susikrauti maksimalų žinių ir įspūdžių bagažą.
„Džiaugiuosi matydamas tiek šaunių, aktyvių ir visuomeniškų Lietuvos moksleivių, pasiryžusių paskutinę vasaros savaitę užuot atostogavus intensyviai padirbėti aukščiausiose šalies institucijose. Jau šeštus metus iš eilės vykstantis projektas sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Šiandieninis jaunimas aktyvus ir pilietiškas, auga puiki pamaina“, – kalbėjo Premjeras.

Skatina jaunimą domėtis valstybės veikla

Moksleivius taip pat sveikino švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis bei Premjero patarėjas Justas Pankauskas.
Projekte dalyvaujantys moksleiviai turės galimybę diskutuoti su ministrais, susitikti su verslo bei visuomenės lyderiais, apsilankyti institucijose, veikiančiose prie Vyriausybės.
Projektu „Moksleiviai – į Vyriausybę“ siekiama skatinti jaunimą domėtis Lietuvos valstybės institucijų veikla, priimamais sprendimais ir aktyviau dalyvauti politiniuose procesuose.

One Reply to “Startuoja projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Mano nuomone, nemazai yra jaunimo kurie ,kad ir siandien galetu pakeisti ne viena LT polotika Seime savo sugebejimais! Jie apsiskaite ir ispruse jauni zmones,kurie tikrai yra daug saziningesni ir zino ko tikrai reikia siandieniniam LT pilieciui. Jie puikiai imato Lietuvoje klestincia korupcija,kuri prasiseda nuo LT Seimo!!! Tiesiog,nereikia trukdyti musu jaunimui laveti ir kurti savo planus. reikia jiems sudaryti visas salygas mokslams ir darbui,kad jie neisvyktu is Lietuvos. Jaunimas, musu sviesi ateitis ,kurios tikimes…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto