Statybų vagišiai toliau plėtoja savo „verslą“

Savaitgalį plėšikai „gastroliavo“ po kaimiškąsias rajono vietas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Statybų vagys toliau siautėja po Mažeikių rajoną, jų saugotis turėtų ir sodų bendrijų šeimininkai.

Taikinys – statomi namai

Penktadienio rytą Sedos miestelio gyventojas atvyko į Rubikus apžiūrėti savo nebaigto statyti namo. Pastatą sediškis rado apvogtą – išneštos plastikinės lauko durys, iš namo pagrobta įvairių elektros įrankių bei statybinių medžiagų. Žmogus patyrė daugiau kaip devynių tūkstančių litų žalą.
Šeštadienio rytą apvogtą namą ir pagalbinį pastatą Gaurylių kaime aptiko J. Tumo-Vaižganto gatvės gyventoja. Iš sodybos, išlaužus duris, buvo pavogta įvairių namų apyvokos daiktų, įrankių, baldų. Žala siekia beveik tris tūkstančius litų.
Tą pačią dieną pastebėta, kad iš Šerkšnėnuose sodybos kieme stovėjusio traktoriaus pavogtas keturių šimtų litų vertės akumuliatorius.

Išnešė metalą

Savaitę nebuvęs savo sode, kuris yra sodų bendrijoje „Kūlupis“, 37-erių metų mažeikiškis atvykęs pastebėjo, kad jame lankėsi vagys. Jie išgabeno prie ūkinio pastato gulėjusius metalinius pastolius bei juodojo metalo laužą.
Policijos pareigūnai ragina gyventojus stebėti artimiausią aplinką, užsirašyti nematytų ir jiems įtarimą keliančių transporto priemonių valstybinius numerius, stebėti, ar transporto priemonės nesustoja prie nebaigtų statyti namų, sodybų, ar įtartini asmenys jų neapžiūrinėja.
Kaimynai neturi likti abejingi, pastebėję tokias mašinas ar po negyvenamus namus vaikščiojančius nepažįstamus žmones. Būtina apie tai informuoti policijos pareigūnus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto