Stiprėja abejonės dėl renovacijos

Autorės nuotrauka

Šią savaitę UAB „Admituras“ savo administruojamiems daugiabučiams, kurie išreiškė norą  dalyvauti renovacijoje pagal programą  „Jesica“, pristato investicinius planus. Susirinkę gyventojai planų rengėjus bei administruojančią įmonę tiesiog apipila klausimais.

Teks prisidėti papildomai

Vis daugiau gyventojų, susipažinę su minėtuose planuose pateiktais skaičiavimais, ima abejoti renovacijos nauda ir reikalingumu. Abejones sustiprina ir tai, kad investiciniuose planuose atlikti skaičiavimai parodė, jog namo atnaujinimo ekonominis naudingumas yra nulinis. Tai yra gyventojai nesutaupys tiek šilumos energijos, kad šis sutaupymas padengtų dvidešimčiai metų paimtą paskolą. Vadinasi, norint išsimokėti per nustatytą terminą, gyventojams reikės papildomai prisidėti savo lėšomis.

Renovacija po renovacijos

Dar labiau žmonėms abejonių sukėlė tas faktas, kad po renovacijos matomiems darbams suteikiama tik penkerių metų garantija. Vadinasi, mažeikiškiams gali tekti iš naujo remontuoti daugiabučius savo lėšomis, dar nepabaigus mokėti paskolos. O kad remontuoti tenka anksčiau, nei baigiasi garantinis laikotarpis, parodo kai kurių renovuotų daugiabučių pavyzdžiai, kai jau yra tvarkomi namų fasadai.

Daugiau apie stiprėjančias abejones dėl daugiabučių namų atnaujinimo skaitykite laikraštyje „Santarvė“.

7 Atsakymai į “Stiprėja abejonės dėl renovacijos”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Zodis ,Renovacija,,zmones jau baugina! Nebepasitiki jau zmones! Nebeturi jau pinigu joms!

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Straipsnis internetinėje svetainėje patalpintas 07-24…. Jau 08-03, bet kaip niekas jo nespausdina taip nespausdina… Klausimas KODĖL????

 3. juk parašė:

  sakė vaikiai per susirinkimą- vėdinkit kanbarius atsidarę langus arba pasistatę tą „dėžikę“ kur kainuoja 2 tuūks. ir niekas nepelys cha cha cha

 4. to zemaiciui parašė:

  jei sakot, kad per vata namas nekvepuos, tai gal jus manot, kad geriau kvepuoja per polistirena, arba turite geresni variant ir tylite?

 5. zemaiciui parašė:

  Pons, subildinai iš eilės su rašybos klaidom ir be skiriamųjų ženklų. Ką norėjai pasakyti – neaišku.

 6. vaje parašė:

  bet renovacija vyksta su muzika: tiek Laisvės gatv., tiek dabar žemaitijos vyriokai dirba pasileidę visu garsu tarškinę. ir kaip to namo gyventojai pakenčia tokią muziką?

 7. zemaitis parašė:

  cia yra zmoniu apiplesimas tai yra iteisinta vagyste akmens vata tokiems darbams netinka po penkiu metu krapstysi lauk peles kambariai sienos turi alsuoti cia ir eziuj aisku

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto