Stipriausias pasaulio ugniagesys R. Lindenis: sėkmę lemia valia ir jį supantys žmonės

Pirmasis šį sezoną Roko Lindenio iškovotas trofėjus – Lietuvos stipriausio ugniagesio gelbėtojo titulas.
Nuotr. iš asmeninio archyvo

Lietuvos ugniagesių gelbėtojų komanda šiais metais visuose tarptautiniuose stipriausio ugniagesio turnyruose: tiek pasaulio, tiek Europos, tiek kituose įvairaus rango turnyruose – komandinėje estafetėje iškovojo nugalėtojų vardus.

});

Prie šių laimėjimų svariai prisidėjo ir vienas iš estafetės, kurioje varžosi penki ugniagesiai gelbėtojai, komandos narių – Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-osios komandos ugniagesys gelbėtojas Rokas Lindenis. 

Iki čempionų – mažais žingsneliais

Lietuviai pareigūnai džiaugiasi savo paskutiniu startu įrodę, kad yra stipriausi pasaulyje. Majamyje vykusiame 32-ajame Pasaulio stipriausiojo ugniagesio čempionate jie iškovojo aukso medalius. Nugalėtojų titulą jie pelnė ir geriausios komandos kategorijoje, kur buvo sumuojami geriausi penkių vienos šalies sportininkų asmeniniai laikai. Į šį bendrą rezultatą buvo įtrauktas ir R. Lindenio laikas. 

„Kažkada dalyvauti pasaulio stipriausiųjų čempionate buvo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto