Stipruoliai pasidabino medaliais

Mažeikiškių komanda iš Latvijos grįžo su gera nuotaika – visi parsivežė apdovanojimus. Nuotrauka iš klubo archyvo

Dviejuose jėgos sporto čempionatuose sėkmingai varžėsi Mažeikių stipruoliai: iš Latvijos visi dalyviai grįžo su medaliais, o jėgos trikovės jaunimo pirmenybėse mažeikiškis įvykdė meistro normatyvą.

Visi grįžo su medaliais

Jelgavoje vyko atvirasis Latvijos štangos spaudimo čempionatas, į kurį jau antrus metus iš eilės pasigalynėti vyko ir mažeikiškiai. Jeigu pernai varžybos jiems klostėsi ne taip sėkmingai, tai šiemet visi aštuoni į pirmenybes vykę sportininkai grįžo su medaliais.
Jaunių (iki aštuoniolikos metų) grupėje savo svorio kategorijoje nepralenkiama buvo vienintelė mūsų rajonui atstovavusi mergina Roberta Narmontaitė, trečias tarp vaikinų liko Radminas Antanavičius.
Jaunimo iki 23 metų amžiaus grupėje su latviais varžėsi vienintelis Gvidas Jurevičius, kuris svorio kategorijoje iki 66 kilogramų pakartojo pernykštį pasiekimą – tapo Latvijos čempionu. Suaugusiųjų grupėje svorio kategorijoje iki 83 kilogramų startavęs mažeikiškis Kęstutis Milkintis šį kartą, išspaudęs 207 kilogramus sveriančią štangą, turėjo tenkintis antrąja vieta – daugiau titulų turintis Latvijos stipruolis jį aplenkė 23 kilogramais.
Trijose veteranų grupėse kovoję mažeikiškiai niekuo nenusileido latviams – Benas Milis ir Zigmas Širvinskas tapo čempionais, o Andrius Narmontas ir Gintautas Beišinas iškovojo antrąsias vietas.
Pasak komandos vadovo Beno Milio, jau šį savaitgalį aštuoni mažeikiškiai jaunuoliai irgi galės išbandyti savo jėgas – Prienuose vyks Lietuvos moksleivių štangos spaudimo čempionatas.

Vienintelis atstovas – čempionas

Šiauliuose vyko Lietuvos jaunimo (iki 23 metų) jėgos trikovės čempionatas, kuriame mūsų miesto garbę gynė vienintelis Edvinas Arefjevas. Ir gynė ją sėkmingai – mažeikiškis svorio kategorijoje iki 93 kilogramų tapo šalies jaunimo čempionu ir įvykdė meistro normatyvą.
Pasak jį pirmenybėms rengusio Beno Milio, jaunuolis parodė vienus geriausių rezultatų – pritūpė su 267,5 kg sveriančia štanga, išspaudė 190 kilogramų ir traukė 277,5 kilogramo sveriančią štangą. Su šiais rezultatais absoliučioje čempionato įskaitoje jis užėmė trečiąją vietą.
„Šiam laimėjimui jis ruošėsi visus metus. Gaila, kad jėgos trikovė nesuviliojo daugiau mažeikiškių – trys veiksmai reikalauja didelio pasiryžimo, darbo treniruotėse, išlieto prakaito, tačiau neatsirado daugiau norinčiųjų paaukoti savo laisvalaikį dėl rezultato“, – apgailestavo treneris.

One Reply to “Stipruoliai pasidabino medaliais”