Stipruolis Mantas Lalas: šeima svarbiau už titulus

Antrame STIHL Lietuvos galiūnų čempionato etape Mantas Lalas pergales skynė visose rungtyse. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Vasara – galiūnų sporto varžybų metas. Ne vieną nugalėtojo titulą ir prizinę vietą per šį sezoną iškovojo mažeikiškis stipruolis Mantas Lalas.
Sportininkas dar nežino, ar dalyvaus paskutiniame galiūnų turnyro etape, – medikai prognozuoja, kad tuo laiku į pasaulį turėtų ateiti Lalų šeimos pirmagimis.

Liko ketvirtas

Paskutinis mažeikiškio startas – praėjusį savaitgalį Marijampolėje vykęs 29-asis tradicinis tarptautinis galiūnų turnyras. Jame varžėsi dešimt stipruolių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Prancūzijos bei Ukrainos. Sportininkai kovojo šešiose rungtyse.
Po septynerių metų pertraukos turnyre triumfavo marijampolietis Audrius Jokubaitis. M. Lalas, praleidęs į priekį ukrainietį ir latvį, užėmė ketvirtą vietą.
„Paprasčiausiai buvo ne mano diena, ne viskas pavyko, kaip tikėjausi. Taip buvo ir praėjusiais metais Mažeikiuose, kai šalies galiūnų čempionate likau penktas. Šiuo metu nuotaika nekokia – po turnyro apsinuodijau maistu. Manau, kad teks praleisti šį savaitgalį Pakruojyje vyksiantį Lietuvos galiūnų čempionato trečią etapą“, – „Santarvei“ sakė galiūnas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto