Stojo ginti daugiafunkcinio centro

Paskutinė komisijos aplankyta ugdymo įstaiga – Šerkšnėnų daugiafunkcinis centras. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šerkšnėnų seniūnijos bendruomenių ir gyventojų atstovai, siekdami išsiaiškinti Šerkšnėnų daugiafunkcinio centro perspektyvas, inicijavo susitikimą su valdžia. Juos paskatino viešoje erdvėje pasklidę nuogąstavimai, kad ši įstaiga gali būti uždaryta.
Vietos savivaldos įstatymas numato, kad gyventojai turi teisę susipažinti su savivaldybės institucijų sprendimų projektais ir priimtais sprendimais. Tačiau šerkšnėniškiai tik iš Savivaldybės interneto svetainės sužinojo, kad Mažeikių rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos komisija merui Antanui Teniui jau pateikė veiklos ataskaitą ir rekomendacijas dėl rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos.
Praėjusių metų rudenį sudarytos komisijos tikslas buvo aplankyti kaimiškose vietovėse esančias mokyklas, kuriose mažėja mokinių, ir Mažeikių rajono savivaldybės merui pateikti rekomendacijas dėl rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos.
Sausio mėnesį Mažeikių rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos komisija lankėsi Šerkšnėnų daugiafunkciniame centre. Konstatuota, kad iš visų aplankytų kaimo mokyklų bene liūdniausia padėtis dėl mokinių skaičiaus yra būtent šioje ugdymo įstaigoje. Per visas keturias klases – vos septyni mokiniai.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Stojo ginti daugiafunkcinio centro”

 1. manau net Šerkšnėnų kultūros centro parašė:

  patalpos, kaip ir etatų skaičius yra išpūstas.Būtų mano valia -,Tirkšlių kultūros centras būtų ne tik Balėnos, Užlieknės, bet ir Šerkšnėnų ir aplinkinių kaimelių pavaldume.Žmonės,o ypač valdžia supraskite Mažeikių biudžetas nepatemps visų interesų, ypač savanaudiškų ir ekonomiškai nepamatuotų.

 2. Na parašė:

  O ko sitie atvaziavo? Pasipiarinti? Ka jie cia nuveiks? Ar ne looser?

 3. vietinis parašė:

  Bendruomenė stoja ginti centro mokesčių mokėtojų sąskaita,o patys net nago nekrutina,kad mokiniai neišvažiuotų į Mažeikius.Negi Seniūnė pastato išlaikymo kaštų nesusiskaičiuoja.Na koks sveiko proto žmogus išlaikys centrą su 5-7 mokiniais?Jei Šerkšnėnų kaimo gyventojai turintys mokyklinio amžiaus vaikų renkasi miesto mokyklas,nes jiems taip patogiau,tai kam dirbtinai išlaikyti darbo vietas ir pastatą.Pritaikyti tą pastatą geriau kokiems seneliams.prižiūrėti,kaip būtų kilnu.

 4. reikia suprasti parašė:

  kad viskas bus dengiama savivaldybės biudžeto lėšomis

 5. Taskas parašė:

  Reik balsuoti uz mazeikiu pavasari. Jie delfi debatuose zadėjo kaimo mokyklas uzdaryti.

 6. praktikė parašė:

  Aš pasakysiu nuomonę: kaimai sensta, tuštėja. Vienetai juose vaikų. O mokyklos išlaikymui – lėšų reikia nemažai. Be to, vaikų mokymasis jungtinėje klasėje. turi privalumų ir trūkumų. o šiandien tėvai į tai žiūri skeptiškai. va todėl ir nyksta tos kaimo mokyklėlės. Tegu kuriasi bendruomenės. Kam reikia naujų statybų, naujų projektų? pagalvokite, kaip pigiau išlaikyti įstaigas. o mokytojus gali įdarbinti kitose mokyklose.

 7. Juzė parašė:

  Baisu, tik keturi mokiniai. Tai joks sveiko proto žmogus, nestos ginti šito gaištančio centrelio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto