Stovyklavo jaunieji šauliai

Nuotr. iš Gabijos šaulių asmeninio archyvo

Po ilgesnės pertraukos, susijusios su renginių ribojimais, Žemaitijos jaunieji šauliai vėl rinkosi į tradicinę dviejų dienų naktinę stovyklą Varniuose.

Davė pasižadėjimus

Dvi dienas Varniuose vykusioje Žemaitijos aštuntosios šaulių rinktinės jaunųjų šaulių naktinėje stovykloje, kurioje dalyvavo apie šimtas jaunųjų šaulių, mūsų rajonui atstovavo Gabijos-Sodų jaunųjų šaulių būrys, vadovaujamas Rimos Skrodenytės.
Penki mažeikiškiai: Augustas Rupeikis, Rokas Avižūnas, Skaistė Petrikaitė, Gediminas Ramintas ir Emilija Petrikaitė – davė pasižadėjimą ir tapo visateisiais jaunaisiais šauliais. Rikiuotės metu buvo paskelbtas Žemaitijos 8-osios šaulių rinktinės vado Juliaus Svirušio įsakymas, kuriuo Gabijos šaulių būrio būrininke paskirta Indrė Balionytė, skyrių vadai ir jų pavaduotojai, visiems jiems įteikti skiriamieji ženklai.

Nuotr. iš Gabijos šaulių asmeninio archyvo

Naktį – į miestelį

Po oficialios dalies jaunieji šauliai dalyvavo įvairiose pratybose, o naktį praleido Varnių gimnazijoje.
„Žygio metu mūsų įveikti 14 kilometrų buvo įrašyti į šaulio žygeivio pasus. Dvyliktą valandą nakties prasidėjo naktinės orientacinės varžybos po Varnių miestelį: gavę žemėlapį, turėjome surasti dvidešimt objektų, tarp kurių buvo ir skelbimų lenta, ir paminklas, ir fabrikas“, – pasakojo pirmojo skyriaus vadu paskirtas Rokas Gabalis.
Kaip ir ankstesniais metais, renginys neapsiėjo be atsispaudimų ir atsilenkimų varžybų, jaunieji šauliai akies taiklumą išbandė šaudymo rungtyje. Čia aštuoni Gabijos jaunieji šauliai vyresniųjų (9–12 klasių) grupėje pasidabino medaliais – iškovota trečioji vieta.
Pasak R. Gabalio, tokio renginio jaunimas jau seniai pasiilgo ir laukė, visi pabendravo su senais pažįstamais, be to, buvo smagu pasivaržyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto