Studentai maistui išleidžia panašiai kiek pramogoms ir žalingiems įpročiams

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Didžioji dalis studentų maistui išleidžia kone tiek pat, kiek ir pramogoms ar žalingiems įpročiams – dažniausiai iki 200 litų kiekvienai kategorijai, parodė „Provident Finansai“ inicijuota Vilniaus kolegijos studentų atlikta apklausa.
Jos duomenimis, tik kas trečias studentas maistui skiria iki 400 litų. Visiškai pramogoms neišlaidauja tik mažuma – 7 proc. studentų. Alkoholiui ir cigaretėms pinigų iš savo biudžeto neskiria tik kas trečias studentas.
Nuo 400 iki 800 litų – tokios yra dažno studento mėnesinės pajamos. Tik maždaug kas šeštas jaunuolis gali pasidžiaugti daugiau nei 1400 litų siekiančiomis pajamomis. Didžiąją jų dalį sudaro tėvų finansinė parama. Taip nurodė 80 proc. apklausoje dalyvavusių studentų. Atlyginimą kaip pajamų šaltinį paminėjo pusė respondentų, stipendiją – beveik penktadalis, teigiama pranešime spaudai.
Studentų apklausa internetu vyko šių metų birželį, joje dalyvavo 355 18–30 m. amžiaus Vilniaus kolegijos studentai. Ši apklausa yra projekto „Studento biudžetas“, kurį įgyvendina „Provident Finansai“ ir Vilniaus kolegija, dalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto