Studentui iš Pikelių reikia kraštiečių palaikymo

Asmeninio archyvo nuotr.

Pikeliškis Lietuvos sporto universiteto pirmakursis Rimantas Inta dalyvauja metų studentų konkurse ir pretenduoja į studentų metų sportininko nominaciją.
Studentas palaikymo prašo ir kraštiečių.

Konkursas studentams

Geriausių metų projektų bei labiausiai nusipelniusių studentų apdovanojimus inicijavo Lietuvos studentų sąjunga ir naujienų portalas „Delfi“.
Į aštuonias nominacijas: studentų metų socialinė akcija, studentų metų meno projektas, studentų metų verslininkas, studentų metų pilietiškumas, studentų metų mokslo projektas, studentų metų renginys, studentų metų sportininkas ir studentų metų lyderis, – galėjo pretenduoti visi Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai.
Norintieji turėjo užpildyti anketas, organizatoriams nusiųsti nuopelnus ir pasiektus laimėjimus patvirtinančius dokumentus.
Sudaryta komisija atrinko po tris kandidatus atskiroms nominacijoms, o laimėtojus balsuodami renka „Delfi“ portalo lankytojai.

Prašo palaikymo

Tapti studentų metų sportininko nominacijos laimėtoju pretenduoja ir pikeliškis atletas R. Inta.
Vaikinas yra pasaulio svarsčių kilnojimo čempionato mėgėjų grupės estafetės antrosios vietos laimėtojas, ilgajame cikle – trečiosios vietos laimėtojas, dvikovės rungties ketvirtosios vietos laimėtojas, atvirų svarsčių kilnojimo varžybų „Sūduvos taurė-2015“ nugalėtojas, 17-ojo atviro svarsčių kilnojimo čempionato antrosios vietos laimėtojas.
Vaikinas prašo ir mažeikiškių palaikymo.
Balsuoti ir rinkti Lietuvos metų studentus galima iki sausio 15 dienos adresu http://www.delfi.lt/news/daily/education/isrink-metu-studentus.d?id=69988142.

One Reply to “Studentui iš Pikelių reikia kraštiečių palaikymo”

  1. Vilija parašė:

    Būkit visi geri, kas galit balsuokim už Rimantą, nors jis mokosi Kaune, bet visur ir visada sako, kad iš Mažeikių rajono. Jis garsina pasaulyje ir mūsų mažą miestelį, ir visą rajoną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto