Su FK „Sūduva B“ – lygiosios

FK „Atmosfera“ žaidėjas Egidijus Gritkus (su kamuoliu) Marijampolėje pasižymėjo jau vienuoliktu įvarčiu šį sezoną. Luko ŠEPUČIO nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos antrojoje lygoje trečias iš eilės rungtynes lygiosiomis sužaidė FK „Atmosfera“ – sekmadienį po intriguojančių rungtynių Marijampolėje su vietos FK „Sūduva B“ išsiskirta taikiai.

});

Pirmieji pasižymėjo mažeikiškiai – rungtynių pradžioje po baudos smūgio prie kamuolio suskubo Deividas Gineitis ir nukreipė jį į varžovų vartų tinklą. Rezultatą aikštės šeimininkai išlygino jau per pridėtą pirmo kėlinio laiką, kai tolimu smūgiu nuginklavo mūsų vartų sargą Liutaurą Jušką.

Antras kėlinys prasidėjo marijampoliečių atakomis ir jau po trijų minučių jie realizavo paskirtą į mūsų vartus 11 metrų baudinį. Rezultatą mūsų futbolininkams pavyko išlyginti 77-ąją rungtynių minutę, kai tolimu smūgiu pasižymėjo Egidijus Gritkus.

Atkakli dvikova pasibaigė rezultatu 2:2.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto