Su jaunimu dirbantiems specialistams – seminaras

Socialinės darbuotojos iš Vilniaus Giedrė Laniauskienė (dešinėje) ir Eglė Došienė vedė seminarą apie tarpžinybinį bendradarbiavimą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį ir ketvirtadienį Mažeikiuose lankėsi Vilniaus Pal. Jurgio Matulaičio socialinio centro socialinės darbuotojos Giedrė Laniauskienė ir Eglė Došienė.
Socialinės darbuotojos mūsiškių institucijų, dirbančių su socialinės rizikos šeimomis ir jų vaikais, specialistams vedė seminarą „Tarpžinybinis bendradarbiavimas su sunkumus patiriančiais jaunuoliais“. Seminaro metu dalijosi patirtimi, įgyta dirbant su gatvės jaunuoliais.

Svarbus bendradarbiavimas

Vaikai ir jaunimas įvardijami kaip pažeidžiamiausia ir skaudžiausiai socialines problemas išgyvenanti visuomenės dalis. Ir nors šias problemas Lietuvoje sprendžia, pagalbą teikia daugybė valstybinių institucijų, nevyriausybinių organizacijų, socialinių problemų nemažėja.
Dar praėjusių metų lapkritį vykusiame Mažeikių Jaunimo reikalų posėdyje buvo gvildenamos temos apie nemotyvuotų – niekur nedirbančių ir nesimokančių – mažeikiškių jaunuolių problemas. Išryškėjo aktyvesnio institucijų bendradarbiavimo poreikis.
Šio seminaro tikslas – paskatinti institucijų atstovus tarpusavyje bendradarbiauti.
„Nusprendėme, kad yra labai tikslinga pabendrauti ir pasitarti. Ar iš tikrųjų mes mokame bendradarbiauti, ar pavyksta susikalbėti vieniems su kitais? Kartais visi atskirai kažką dirbame, o juk kartu būtų įmanoma nuveikti žymiai daugiau“, – institucijų bendradarbiavimo svarbą pabrėžė jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto