Su radviliškiečiais sužaista lygiosiomis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos salės futbolo A lygoje „VIP“ futbolininkai praėjusį šeštadienį susitiko su „ŠSPC Radviliškiu“ ir išsiskyrė taikiai – 4:4.

Pirmieji įvartį pelnė radviliškiečiai, tačiau dar pirmame kėlinyje Tadas Markevičius išlygino rezultatą, o antrojo kėlinio pradžioje Edgaras Baranauskas jį persvėrė.
Atrodė, kad mažeikiškiai žaidimo gijas laiko savo rankose, tačiau vienas po kito į mūsų vartus įkrito net trys įvarčiai. Ir tik rungtynėms baigiantis E. Baranauskas dviem taikliais smūgiais rezultatą išlygino.
„Apmaudu, kai prarandi tokius svarbius taškus rungtynėse su pirmenybių autsaideriais. Gaila tai, kad ir pirmavome, ir iniciatyvą turėjome savo rankose, ir progas geras kūrėme, tačiau neįmušėme, o vėliau jau teko gelbėti tašką. Bandėme iškovoti ir pergalę, pakeitėme vartininką žaidėju, bet varžovų palaužti nepavyko“, – apie rungtynes kalbėjo ekipos treneris Aldaras Pupliauskas.
Šį savaitgalį antroje vietoje žengiantys mažeikiškiai turėjo žaisti su šalies čempionu Kauno „Vyčiu“, tačiau dėl rinktinės išvykos šios rungtynės atidėtos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto