Su vilniečiais – lygiosios

Praėjusią savaitę Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate dalyvaujantys „VIP“ futbolininkai dvejas rungtynes žaidė namuose. Abu susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Praėjusį trečiadienį mažeikiškiai lygiosiomis (rezultatas – 2:2) sužaidė su „Jonavos Vikingais“, o šeštadienį vyko atkakli dvikova su Vilniaus „Turbotransfers“.
Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 1:0 mažeikiškių naudai – priešpaskutinę kėlinio minutę mažeikiškių ekipos gretose pasižymėjo Tadas Markevičius. Permainingas buvo antras kėlinys: 22-ąją rungtynių minutę svečiai rezultatą išlygino, po minutės Marius Butėnas mažeikiškius išvedė į priekį, dar po dviejų minučių svečiai įmušė kamuolį į šeimininkų vartus. Antroje kėlinio pusėje Arūnas Šteinas vėl persvėrė rezultatą mažeikiškių naudai.
Laikrodis skaičiavo paskutinę rungtynių minutę ir atrodė, kad „VIP“ šį kartą pelnys tris taškus, tačiau viena iš paskutinių vilniečių atakų baigėsi įvarčiu, o rungtynės – lygiosiomis 3:3.
Po šių varžybų Mažeikių komanda iš ketvirtos turnyrinės lentelės vietos nukrito į penktą, po 14 rungtynių jų sąskaitoje – 20 taškų.
Įdomi dvikova „VIP“ futbolininkų laukia šį šeštadienį – Sporto komplekso salėje mažeikiškiai susikaus su Akmenės komanda, kuri juos lenkia vienu tašku – yra ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.