Sugėrovą sužeidęs vyriškis stos prieš teismą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Išgertuvių metu vaikystės draugą sužeidęs vyras stos prieš teismą. Įtariamojo laukia jau tryliktas teistumas.

Išgertuvės baigėsi konfliktu

Praėjusių metų gruodžio 22-osios rytą apie šeštą valandą į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių iš Troškučių kaimo buvo atvežtas 43-ejų metų vyras, kuriam nustatyta krūtinės durtinė žaizda.
Dėl galimo širdies sužalojimo jis buvo pervežtas gydyti į Klaipėdos universitetinės ligoninės reanimacijos skyrių.
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo. Jie nustatė, kad viename iš Troškučių kaimo namų nuo vidurnakčio iki penkių ryto vyko išgertuvės. Jų metu kilo žodinis konfliktas, kuriam įsismarkavus 47-erių vyriškis dūrė peiliu į krūtinę nuo vaikystės pažįstamam sugėrovui.

Laukia ilgi metai nelaisvės

Telšiškiai policijos pareigūnai šiomis dienomis bylą perdavė nagrinėti teismui.
„Ikiteisminio tyrimo metu paaiškėjo, kad gyvenamosios vietos neturintis, niekur nedirbantis ir net dvylika kartų teistas įtariamasis vos prieš savaitę buvo grįžęs iš Vilniaus Lukiškių kalėjimo, kur atliko pusės metų laisvės atėmimo bausmę. Ilgą laiką jis vartojo alkoholinius gėrimus. Tikėtina, kad to pasekme ir tapo incidentas. Nors konflikto priežasties vyras neprisiminė, savo kaltės jis neneigė“, – „Santarvei“ sakė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Aušra Blaževičienė.
Už tokį nusikaltimą baudžiama laisvės atėmimu iki dešimties metų.
Praėjusiais metais Mažeikių rajone dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo buvo pradėti du ikiteisminiai tyrimai, užpernai jų buvo trys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto