Sugriežtino karantino sąlygas

Nuotr. iš SAM archyvo

Laikinoji Vyriausybė trečiadienį sugriežtino karantino Lietuvoje sąlygas. Pritarta Sveikatos apsaugos ministerijos teiktiems siūlymams drausti būriuotis didesnėms nei dviejų asmenų grupėms, neleisti prekiauti laikinose prekybos vietose, taip pat – rekomenduoti prekybos centrams nereklamuoti išpardavimų ir kitų prekybinių akcijų.
Besibūriuojančių asmenų skaičius viešose ir kitose vietose sumažintas nuo 5 asmenų iki 2, išskyrus šeimos narius, tarp viešose vietose esančių asmenų taip pat turėtų būti išlaikomas 2 metrų atstumas. Ne daugiau 2 asmenų, laikantis ir kitų būtinų sąlygų, galės dalyvauti ir neformaliojo ugdymo užsiėmimuose. Šių sąlygų reikės laikytis ir teikiant apgyvendinimo paslaugas, organizuojant religines apeigas.
Įvesti papildomi ribojimai prekybos vietose: uždrausta prekiauti parduotuvėse, prekybos centruose bei paslaugų teikimo vietose įrengtose laikinose prekybos vietose, t. y. kai tai daroma ne fiziškai atskirtose parduotuvėse, bet bendrose prekybos centrų patalpose, praėjimuose. Ribojimai nebus taikomi prekybai maisto produktais, pirotechnikos priemonėmis ir prekybinėms salelėms.
Patvirtinta rekomendacija parduotuvėse, prekybos centruose, turgavietėse ir kitose viešose prekybos bei paslaugų teikimo vietose nevykdyti išpardavimų, nuolaidų valandų, degustacijų ir kitų priemonių, kurios didina pirkėjų ir lankytojų srautus nustatytu laiku konkrečioje vietoje. Taki negaliotų internetinei prekybai.

One Reply to “Sugriežtino karantino sąlygas”

  1. Dangiras parašė:

    Kažkada Mažeikiai santarvėj gyveno…Santarvę prarado, kaimiškas požiūris akis bado…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto