Sugyventinę talžė medine lazda

Į areštinę uždarytas vyriškis, savo gyvenimo draugę „auklėjęs“ smūgiais. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Į areštinę uždarytas vyriškis, savo gyvenimo draugę „auklėjęs“ smūgiais.
Antradienį, apie devintą valandą ryto, Mažeikių rajono Uogiškių kaime keturiasdešimt trejų metų vietos gyventojas A. P. sumušė savo ketveriais metais vyresnę sugyventinę. Vyriškis medine lazda mušė ją, taikydamas į įvairias kūno vietas.
Policijos pareigūnų teigimu, moteriai medikų pagalbos neprireikė.
Spėjama, kad tokią sugyventinio agresiją galėjo sukelti alkoholis. Smurtautojui buvo nustatyta 3,15 promilės girtumas. Savo įniršį vyriškiui teko numalšinti areštinėje.

3 Atsakymai į “Sugyventinę talžė medine lazda”

  1. jo ... parašė:

    pritariu ir as pabegau nuo tokio su dukra,valdzia tokiems nieko nepadaro gaila…. kiek prisikentejom o tokie dar laisveje vaiksto galva iskele….

  2. xxx parašė:

    O tai ko dulkinasi su tokiaias kur musa,matyt patinka gerai patenkina:DDD,todel ir gyvena su tokiais:DDD

  3. jo parašė:

    Pasirodo ,kaip buvo smurtaujama, taip ir toliau… Jokie istaymai tokiems,padugnems , nepadeda! Bet is kitos puses,gal patinka tam,kuri lupa? Antraip, nestu kudasiu kuo toliau nuo tokio isgamos!!! Visada iseitis yra,tik reikia susiimti. Bent jau pagailekite,mielosios,savo vaiku,kurie musami ne fiziskai, bet dvasiskai . Kas is tokiu vaiku veliau isaugs,kurie mato, k aip musama jo mama, o padeti , niekuo negali… Uzuojauta kenciancioms. As nuo tokio pabegau, kartu su sunumi, todel suprantu , ka jaucia kenciancios smurta. Tokius reikia teisti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto