Sugyventiniai „auklėjo“ ne tik kumščiais

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Patrulių būrio pareigūnams trečiadienį vėl teko du įsismarkavusius vyriškius vežti į Mažeikių policijos komisariatą, kur jie dviem paroms sėdo „pailsėti“ į areštinę. Priežastis paprasta – vyrai „auklėjo“ savo sugyventines.

Grasino susidoroti

Šešioliktą valandą patrulių ekipažas vyko į Fermos kaimą, kur triukšmavo keturiasdešimtmetis R. K. Vyras savo šešeriais metais jaunesnei sugyventinei sudavė kumščiu į kaktą, kėde trenkė per nugarą ir per sėdmenis.
Dešimtą valandą vakaro policininkai skubėjo į Šerkšnėnus, kur sodyboje siautėjo neblaivus 37-erių  metų D. K. Jis prieš sugyventinę naudojo psichologinį smurtą, grasino susidoroti, sugriebęs už kaklo smaugė, elgėsi agresyviai.

Gresia laisvės atėmimas

Jeigu pirmajam vyrukui ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl fizinio skausmo sukėlimo, tai šerkšnėniškiui gresia didesni nemalonumai – tyrimas pradėtas dėl grasinimo nužudyti ir žmogaus terorizavimo. Už tai gresianti didžiausia bausmė – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

One Reply to “Sugyventiniai „auklėjo“ ne tik kumščiais”

  1. vieksniske parašė:

    Cia tikriausiai Trulis su Rasa kariauja del bambalio juk pasalpas pravede,tai ko neaplaistyti.Juk Rasa bendrike bijo gerti tai persibazuoja i kremliu,gal ten socialine darbuotoja neuzklys tai ir pabaliavoti ramiai gali.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto