Sukaktis: pirmieji merės ir Tarybos metai

Šios kadencijos Tarybos nariai praėjusių metų balandžio 20 d. – po posėdžio, kuriame prisiekė antrą kartą. Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Jau metai, kai prisiekė nauja Taryba ir Savivaldybės merė. Pirmuosius metus naujos kadencijos Taryboje netrūko pasikeitimų. Keitėsi ne tik frakcijų ir grupių sudėtis, bet ir atstovavimas partijoms. Šiuo metu Taryboje kaip niekada daug nepriklausomų jos narių.
„Santarvės“ sumanymas – apžvelgti pirmuosius Tarybos darbo metus, valdančiosios daugumos ir opozicijos formavimąsi, išsiaiškinti, kaip politikai vertina vieni kitų ir savo darbą Taryboje.

});

Prisiminkime rinkimų rezultatus

Po rinkimų į savivaldybių tarybas, kurie vyko praėjusių metų kovo 5 d., Mažeikių rajono savivaldybės taryboje (iš viso – 27 mandatai) politinės jėgos pasiskirstė pagal partijų sąrašams skirtus rinkėjų balsus.

Lietuvos socialdemokratų partijos atstovams atiteko 9 mandatai, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos – 5 mandatai, Lietuvos žaliųjų partijos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto