Sukčių auka liko ir be automobilio, ir be pinigų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po penktadienį pradėto ikiteisminio tyrimo dėl sukčiavimo, kurio auka patyrė didelių nuostolių, pareigūnai dar kartą ragina gyventojus būti atsargiais.

Neteko pinigų

Ketvirtadienį dėl įtariamo sukčiavimo į policiją kreipėsi 33-ejų metų Sodų gatvės gyventoja. Ji pareigūnus informavo, kad rugpjūčio devintąją pervedė pinigus už šešerių metų senumo automobilį „Toyota Rav 4“. Duomenis apie šį automobilį moteris rado interneto tinklalapyje. Su mašinos pardavėju, Vokietijos piliečiu, mažeikiškė teigė nemažai bendravusi ir galiausiai į jo sąskaitą pervedusi 5900 eurų.
Tačiau moteris liko ir be automobilio, ir be pinigų, tad kreipėsi į policiją. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo, už tai gresia bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Tai ne pirmas panašaus pobūdžio nusikaltimas mūsų mieste.
„Žmonių noras pigiau įsigyti daiktą ar automobilį yra suprantamas, tačiau reikia įvertinti ir riziką, ypač kai pinigai pervedami avansu. Būtina viską rimtai apgalvoti, neskubėti pervesti pinigų – sumokėti už prekę tik tada, kai ji yra jau jus pasiekusi“, – patarė policijos pareigūnai.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto