Sukčių laimikis – nemažos pinigų sumos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį per valandą nemažai pinigų neteko du pagyvenę mažeikiškiai. Pareigūnai įtaria, kad pagal vieną modelį šį kartą suveikė viena telefoninių sukčių grupė.

Patyrė tūkstantinius nuostolius

Pirmadienį apie trečią valandą po pietų P. Vileišio gatvėje gyvenančiai 77-erių metų moteriai paskambino telefonu, o paskui į namus atvyko policijos pareigūnu prisistatęs vyras. Jis apgaulės būdu, teigdamas, kad pinigai galimai netikri ir juos reikia patikrinti, išviliojo 1400 eurų.
Po valandos toks pat įvykis užfiksuotas ir Naftininkų gatvėje. 83-ejų metų senoliui paskambino  telefonu, o paskui ir į namus atvyko policijos pareigūnu prisistatęs vyras ir apgaulės būdu išviliojo 5000 eurų.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Sukčių laimikis – nemažos pinigų sumos”

 1. Lolui parašė:

  Tai gal geriau gyventi reikia oriai, o ne pompastiškoms laidotuvėms taupyti.

 2. vija parašė:

  Nuo kvailumo vaistų nėr…

 3. lolas parašė:

  Mieli komentatoriai, gėda Jums turėtų būti skaičiuoti senolių pinigus. Puikiai suprantat, kaip jie sutaupomi – perkant prastesnį maistą, atsisakant pramogų ir malonumų. Žmonės tauposi, jog būtų garantuoti, kad bent palaidoti bus oriai, o Jūs aiškinat, kad jie labai gerai gyvena.

 4. Mergina parašė:

  Jau buvo pateikta tokia informacija, kad sukčiai skambina ir prisistato policijos pareigūnais, tačiau niekas netiki kol nenukenčia…

 5. E.V. parašė:

  Gėda skųstis mažomis pensijomis. Namuose laikomi tūkstančiai, o pinigų vis mažai ir mažai. Kai buvo į eurus keičiami litai, nustebau vienos senelės poelgiu. Iš apšiurusio rankinuko ištraukė 12 tūkstančių litų, o gavusi eurus išėjo pasiramsčiuodama lazdele. Neatėmė gatvėje, tai atiduos sukčiams.

 6. Komentatorius parašė:

  Gerai tie pensininkai gyvena, jei tokias sumas laiko namuose. Sėkmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto