Sukčių pinklėse – dar du mažeikiškiai

Policijos pareigūnai ragina pasirinkti tokias internetines parduotuves, kurios atsiskaityti prašo tik tada, kai prekės jau atsiųstos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dar du žmonės papildė nukentėjusiųjų nuo interneto sukčių sąrašą. 

Dvidešimtmetis mažeikiškis, planavęs pirkti kompiuterio garso kolonėles, apsilankė internetinėje svetainėje, kur rado jam tinkamą skelbimą. Susisiekęs su pardavėju V. F. vaikinas gavo į savo mobilųjį telefoną žinutę su pardavėjo banko sąskaita ir pervedė du šimtus litų. Pervedimas padarytas vasario pabaigoje.
Po to, kaip sakė kriminalinės policijos pareigūnai, viskas vyko pagal standartinį scenarijų: nei pinigai grąžinami, nei prekės siunčiamos, o telefonas išjungtas…
Panašiai atsitiko ir 31-erių metų mažeikiškei – pagal skelbimą internete ji užsisakė įvairių kosmetikos prekių, pervedė į A. G. sąskaitą keturis šimtus aštuoniasdešimt litų, rezultatas – tyla. Kol kas žinoma, kad minėta pilietė yra iš Ukmergės, pareigūnai tvirtina, kad su ja jau yra buvę problemų, todėl medžiaga bus siunčiama minėto rajono pareigūnams.
„Tokie pirkimai kaip loterija – neaišku, koks pardavėjas – sąžiningas ar ne – slepiasi internete. Patys žmonės turėtų apsispręsti, ar rizikuoti, tačiau mes ragintume pasirinkti tokias internetines parduotuves, kurios atsiskaityti prašo tik tada, kai prekės jau atsiųstos“, – sakė policijos pareigūnai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto