Sukčius apgavo bendramokslius

Už paimtas svetimas paskolas teks atsakyti sąskaitų savininkams. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Aštuoniolikmetis kaimyninio Akmenės rajono gyventojas R. M. turi nemalonumų su mažeikiškiais teisėsaugininkais – ketvirtadienį jo atžvilgiu pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl sukčiavimo.

Du devyniolikmečiai Užlieknės gyventojai policijos pareigūnus informavo, kad juos apgavo minėtas akmeniškis – sakydamas, kad laukia pinigų iš užsienio, bet jiems gauti būtina banko sąskaita, kurias turėjo Viekšniuose kartu su juo besimokantys vaikinai.
Išviliojęs iš lengvatikių elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus, įtariamasis nelaukė – vienu atveju iš greituosius kreditus teikiančios bendrovės „4finance“ paėmė tūkstančio litų paskolą, kitu – iš tos pačios bendrovės per du kartus dviejų tūkstančių litų paskolą.
Jaunajam sukčiui gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų bei draugų netektis.
Policijos pareigūnai įspėja jaunuolius nenudegti – nepasitikėti net ir pažįstamais, draugais, nesuteikti jiems priėjimo prie savo elektroninės bankininkystės, kad netektų patirti nuostolių, nes už paimtas svetimas paskolas teks atsakyti sąskaitų savininkams.

One Reply to “Sukčius apgavo bendramokslius”

  1. ? parašė:

    Nežinojau, kad neteko galios Lietuvos Baudžiamojo kodekso 69 straipsnis. Turtinės žalos atlyginimas ar pašalinimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto