Sukčius sediškę įklampino į skolas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Patikli moteris nusikaltėliui pasakė elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus, kuriais pasinaudojus buvo paimtas tūkstančio litų kreditas.

Pradėjo tyrimą

Pirmadienį Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminis tyrimą pagal sediškės V. L. pranešimą.
Šeštadienio popietę moteriai į laidinį telefoną paskambino nepažįstamas vyriškis. Jis prisistatė banko darbuotoju ir pasakė, kad, pasinaudojant moters sąskaita, yra „plaunami“ pinigai.
Vyriškis paprašė pasakyti elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus, kad būtų galima išsiaiškinti, kas užsiima nelegalia veikla.

Gresia laisvės atėmimas

Šešiasdešimt vienerių metų sediškė, nieko bloga neįtardama, prašomus duomenis sudiktavo.
Tuo pasinaudojęs, nusikaltėlis sudarė sutartį su UAB „Finance“ 1 000 litų kreditui gauti ir jį gavęs pasisavino pinigus.
Šiuo metu aiškinamasi, kas apgavo moterį. Sukčiui už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

5 Atsakymai į “Sukčius sediškę įklampino į skolas”

 1. vika parašė:

  nesuprantu zmoniu,kurie telefonu duoda bet kam apie save ar namiskius duomenys.juk BANKAS isduodamas kodus ISPEJA isidemet ir SUNAIKINT.niekas,net banjas neprasineja kodu.o cia kazkokie banditeliai sedintys kalejime graziai kaip sirenos uzliuliuoja senelius.gal telefonu knygas naikint.nes yra info tarnybos kurios suteikia info pzistantiems kas ko iesko.O juk kaliniai is knygu gauna visa informacija apie gyventoja..otose telefonu knygose ir adresas ir pavarde ,vardas.visos zinios ir ko daugiau nusikalteliui reik?tik patiklaus zmogaus.uzslaptinkit savo asmens duomenis ir niejoks vagis jusu neras ir nepaskambins.tik TEO info knygos vagiu kelrodis.

 2. jo parašė:

  Namiskiai galetu daugiau bendauti su savo tevais ir jiems isaiskinti gresiamus pavojus ,kaip apsisaugoti nuo sukciu. Ne visi juk zino tokius dalykus?

 3. ghnv parašė:

  Nesuprantu, juk is tos moteriskes saskaitos pasiemes paskola nusikaltelis turi pervesti pinigus i kazkokia saskaita, jei i savo tai pagauti nematAu problemu. kazkaip keista kad tiek daug nusikaltimu tokiu, ar cia kaliniu darbas, o jiems viskas leidziama.rysis neblokkuojamas

 4. Lina parašė:

  Banko darbuotojai neskambinėja ir jokių duomenų telefonu neprašinėja. O gyventojai prieš gaudami elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis, privalėtų įgyti nors minimalų kompiuterinį raštingumą, o taip pat pasidomėti apie saugų darbą internete.

 5. eh parašė:

  eh šventas naivume, banko darbuotojas skambins šeštadienio popietę.. gerai, kad dar sekmadienį nepaskambino..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto