Sulaikyta rajone siautusi vagišių gauja

Įtariamiesiems skirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimas trims mėnesiams. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiai kriminalistai sulaikė grupę asmenų, kurie įtariami mūsų rajone apvaginėję vienkiemius. Trims įtariamiesiems skirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimas trims mėnesiams.


Apvogė kaimo turizmo sodybą 

Policijos pareigūnų sulaikyta penkių asmenų grupė savo paskutinę vagystę, kaip įtariama, spėjo įvykdyti naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. 
Apie aštuntą valandą ryto pastebėta, jog apvogtas kaimo turizmo sodyboje „Ašvos malūnas“ esantis garažas. Vagys nugvelbė turto už daugiau kaip 46 tūkstančius litų – buvo pavogtas keturratis „Yamaha“, motoroleris „Runer“, traktorius-žoliapjovė „Husqvarna“, trys benzininės žoliapjovės bei elektrinis grąžtas.
Tirdami šį nusikaltimą, mažeikiškiai kriminalistai sulaikė penkių asmenų grupę, kurioje trys gerai policijai žinomi mūsų rajono gyventojai ir du kaimyninio Akmenės rajono gyventojai.


Uždaryti ilgam laikui 

Kaip įtariama, ši grupuotė vagystes planavo ir vykdė jau nuo praėjusių metų. Spėjama, kad ji specializavosi keturračių, dviračių ir kitų vertingų daiktų vagysčių sferoje, pirmenybę vagišiai teikė  vienkiemiams. 
„Jau žinoma, kad vagystės trukdavo nuo trijų iki dešimties minučių, jos buvo kruopščiai suplanuotos, visi gaujos nariai žinojo, kas ką turi daryti. Aptikome daug vogtų daiktų, artimiausiu metu juos pateiksime visuomenei, kad savininkai atpažintų savo daiktus.
Savaitgalį teismas leido visus tris mažeikiškius uždaryti į laikinojo sulaikymo kamerą net trims mėnesiams, mes tuo metu tirsime toliau“, – informavo rajono kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Mindaugas Jaremčiukas.

3 Atsakymai į “Sulaikyta rajone siautusi vagišių gauja”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    kriminalistai saunuoliai tokius zmones ilgam ikiskit uz grotu

  2. Silvestras parašė:

    Įkišti bjaurybes kuo giliau ir ilgiau. Šaunuoliai kriminalistai.

  3. pilietis parašė:

    saunuoliai KRIMINALISTAI spaudziu desine!!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto