Sulaikytajam prireikė medikų pagalbos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vakarą rajono policijos komisariato areštinėje sulaikytasis susižalojo ranką, jam buvo iškviestas greitosios medicinos pagalbos ekipažas.

Susižalojo skustuvo nuolaužomis

Incidentas Mažeikių rajono policijos komisariato areštinėje kilo prieš pusę dešimtos vakaro. Areštinėje budintis pareigūnas pastebėjo, kad devyniolikmetis mažeikiškis E. G., kuris yra sulaikytas dėl kaltinimų išžaginimu, kameroje susižalojo ranką. Nustatyta, kad ranką jis susipjaustė vienkartinio skutimosi peiliuko nuolauža.
Į areštinę buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, sulaikytasis išvežtas į Mažeikių ligoninę, kur jam suteikta būtinoji medicinos pagalba. Po to jaunuolis vėl buvo konvojuotas į areštinę.
Šiais metais tai pirmasis atvejis, kai rajono policijos areštinėje susižalojo sulaikytasis. Vos prieš kelias dienas skausmais pilve besiskundusi mažeikiškė, į areštinę patekusi už administracinius pažeidimus, pristačius į Mažeikių ligoninę, dingo iš pareigūnų akiračio.

Paįvairina laisvalaikį

Panašių atsitikimų pernai Mažeikių policijos areštinėje buvo keletas. Birželį vienas areštantas, nenorėdamas išvyktį į laisvės atėmimo vietą, vienkartinio skutimosi peiliuko nuolauža rankos dilbius pjaustėsi dvi dienas iš eilės. Tačiau tai vaikino vis tiek neišgelbėjo – po kelių dienų jis buvo etapuotas į Pravieniškes.
„Higienos priemonių tiek sulaikytiesiems, tiek areštantams kameroje laikyti nėra draudžiama. Į šias priemones įeina ir vienkartiniai skutimosi peiliukai, veidrodėliai, tad būdų susižaloti jie vis tiek ras. Dažniausiai dienas areštinėje leidžiantys asmenys susipjausto negiliai, jiems tai yra savotiška pramoga, kelionė į ligoninę „praturtina“, paįvairina nuobodžias jų dienas ir naktis“, – įvykius komentavo policijos pareigūnai.
Per praėjusius metus Mažeikių rajono policijos komisariato areštinėje buvo uždaryta 1 840 asmenų, vidutiniškai 29 asmenys per parą. Pernai ypatingų atvejų areštinėje neužfiksuota, o užpernai čia pasikorė seksualiniu smurtu kaltinamas Telšių rajono gyventojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto