Sulaikytasis bandė nusižudyti

Laikinojo sulaikymo kameroje įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų dėka pavyko išvengti nelaimės. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Laikinojo sulaikymo kameroje antradienio rytą bandė nusižudyti neblaivus mažeikiškis.
Pareigūnai vyriškio ketinimus laiku pastebėjo.

Kilpą pasidarė iš švarko

Rajono policijos komisariato budėtojams tenka būti ypač akyliems. Ankstų antradienio rytą Mažeikių policijos komisariato laikinojo sulaikymo patalpoje bandė nusižudyti mažeikiškis, tačiau tam buvo užkirstas kelias.
Keturiasdešimtmetis mažeikiškis J. M. į policijos komisariatą buvo pristatytas tą patį rytą. Dėl administracinės teisės pažeidimo (pasirodymo girtam viešoje vietoje) vyriškis buvo uždarytas į laikinojo sulaikymo kamerą. Dvidešimt minučių po ketvirtos valandos ryto policijos budėtojas pamatė, kad neblaivus vyriškis iš švarko pasidaręs kilpą ir bando pasikarti.
Pastebėta buvo laiku: bandymą nusižudyti nutraukė policijos pareigūnai, atvykęs medikų ekipažas vyriškį apžiūrėjo, suteikė pagalbą. Jis buvo grąžintas į laikinojo sulaikymo kamerą.
Laikinojo sulaikymo kameroje yra įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, sulaikytieji stebimi, kamerų dėka ir pavyko išvengti nelaimės.

Įtariamasis nusižudė

Šiais metais tai jau trečias kartas, kai Mažeikių rajono policijos komisariate bando nusižudyti sulaikytieji, vienas iš bandymų baigėsi tragedija.
Kovo mėnesį rajono policijos areštinėje nusižudė 44-erių metų Telšių rajono gyventojas, kuris buvo įtariamas seksualiniu prievartavimu. Vyriškis kameroje buvo vienas, kilpą jis pasidarė iš patalynės. Areštinės darbuotojas dar iki atvykstant medikams bandė jį gaivinti, tačiau nei jam, nei atskubėjusiam greitosios pagalbos ekipažui to padaryti nepavyko.
Sausį 31-erių metų mažeikiškis, sulaikytas dėl narkotinių medžiagų laikymo, bandė nusižudyti vienkartiniu skutimosi peiliuku – susipjaustė ranką. Tai pamatęs kameros bendras iškvietė pareigūnus. Suteikus pagalbą, sulaikytasis buvo grąžintas į kamerą.
2011 metais užregistruotas tik vienas bandymas nusižudyti policijos areštinėje: 21-erių metų vaikinas, kaltinamas svetimo turto sugadinimu, kameroje bandė pasikarti. Laiku pastebėjus, žmogus buvo atgaivintas.

One Reply to “Sulaikytasis bandė nusižudyti”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Naturali atranka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto