Sulaikyti turtą iš mažeikiškio galimai prievartavę kauniečiai ***(papildyta)***

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kauno policija sulaikė keturis asmenis, įtariamai prievartavusius turtą iš Kaune šiuo metu gyvenančio mažeikiškio programuotojo, kuris esą neatliko sutartų darbų, kita versija –  pasisavino pinigus, kuriuos panaudojo bandydamas išgydyti mamą nuo sunkios ligos.
Tarp sulaikytųjų – du verslininkai ir du asmenys, galimai susiję su organizuoto nusikalstamumo pasauliu.

Pagrobė daiktus

Oficialiuose šaltiniuose skelbiama, kad tarp įvairias internetines paslaugas teikiančio programuotojo ir dviejų Kauno verslininkų kilo konfliktas: esą mažeikiškis neatliko sutartų darbų už 60 tūkstančių svarų sterlingų.
Teigiama, kad gintarinių papuošalų gamyba užsiimantys kauniečiai pagalbos kreipėsi į vietinių nusikalstamų grupuočių atstovus: susibūrusi dviejų verslininkų ir dviejų nusikalstamo pasaulio atstovų ketveriukė atvyko į mažeikiškio programuotojo butą Kaune. Ten prieš nukentėjusįjį buvo naudojamas psichologinis bei fizinis smurtas, taip pat atimtas asmeninis ginklas, namie buvę daiktai.
Nuvežę programuotoją iki banko nusikaltėliai pareikalavo paimti pinigų iš savo sąskaitos ir perduoti jiems. Be kita ko, buvo pasirašyti skolos lapeliai bei vekseliai, kurių vertė galimai siekia iki kelių šimtų tūkstančių litų.

Bandė išgelbėti mamą

Šalies spaudoje skelbiama, kad nukentėjusysis galimai pasisavino nelegaliais būdais uždirbtus kauniečių verslininkų pinigus, kuriuos išleido brangioms onkologinėms procedūroms bei vaistams savo sergančiai mamai.
Kauno verslininkai, sužinoję apie šį 31 metų mažeikiškio sumanymą ir siekdami išsireikalauti galimai pavogtus bei iššvaistytus pinigus, kreipėsi pagalbos į nusikaltėlius.
Skelbiama, kad mažeikiškiui išleidus per 150 tūkstančių litų, motinos gyvybės išgelbėti nepavyko.

Priklausė grupuotėms

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato ryšių su visuomene poskyrio specialistas Kęstutis Kasciukevičius „Santarvei“ patvirtino, kad Kaune išties buvo suimti keturi asmenys, kurie kaltinami fizinio bei psichologinio smurto naudojimu, siekiant išsireikalauti skolą, taip pat pasisavinę nukentėjusiajam priklausiusius namų apyvokos daiktus, asmens dokumentus, ginklą, grynuosius bei iš banko paimtus pinigus.
Dėl šių įtarimų Kauno policija sulaikė ir į areštinę uždarė keturis asmenis, kurie galimai susiję su Kaune veikiančiomis organizuoto nusikalstamumo grupuotėmis.
Kauno miesto apylinkės teismo sprendimu įtariamiems turto prievartautojams skirtas areštas nuo 10 dienų iki 3 mėnesių.

Rytis SAVICKIS

5 Atsakymai į “Sulaikyti turtą iš mažeikiškio galimai prievartavę kauniečiai ***(papildyta)***”

 1. Taigi taip parašė:

  Pritariu Tomui…

 2. Tomas parašė:

  Gaila tai gaila, bet mama gyditi uz vogtus pinigus nekokia ideja.

 3. BA parašė:

  Ir mamos gaila,ir sunaus gaila

 4. Vardas parašė:

  Didelės stiprybės tau, labai džiaugiuos ir tikiu, kad už grotų kauniečiai atsidurs ilgam!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto