Sunkmečio verslas vis dar gyvas

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ir mažeikiškiams, ir svečiams, pasižvalgius po miestą, į akis krinta daugybė dėvėtų drabužių parduotuvių. Vien neilgoje Laisvės gatvės atkarpoje nuo „Topo centro“ iki mažosios „Maximos“ jų yra penkios. Naftininkų gatvė taip pat „nusėta“ – suskaičiavome net aštuonias.
Miesto svečiai stebisi: nejau prekyba „iš antrų rankų“ yra labiausiai klestintis, prioritetinis verslas?
Tuo užsiimantys verslininkai linkę su šia nuomone nesutikti – situacija rinkoje šiuo metu nekokia.
Parduotuvių lankytojai juokauja: kokie atlyginimai, tokie ir pirkiniai…

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) išduoda verslo liudijimus ir individualios veiklos pažymėjimus bei fiksuoja įsigytųjų skaičių. Tačiau pagal Statistikos departamento Generalinio direktoriaus patvirtintą Ekonominės veiklos klasifikatorių, prekyba dėvėtais drabužiais ar sendaikčiais neišskiriama kaip atskira veiklos rūšis.
Telšių apskrities VMI duomenimis, Mažeikių rajono savivaldybės teritorijoje praėjusiais metais buvo išduoti 455 verslo liudijimai verstis prekyba ne maisto produktais. Tačiau, kiek iš jų verčiasi prekyba naudotais daiktais ir drabužiais, lieka neaišku.
„Santarvė“ pabandė pasižvalgyti po miestą. Keturiose gatvėse suskaičiavome dvidešimt parduotuvių, kuriose galima įsigyti dėvėtų drabužių, avalynės, galanterijos priekių.

Plačiau apie tai skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Sunkmečio verslas vis dar gyvas”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Tai kartais tie „nenešioti“ rūbai prastesni, negu panešioti. Jau neminint „madingas“ spalvas – juoda, pilka ir tamsiai pilka

 2. Komentatorius parašė:

  Niekaip nesuprantu, kodėl žmonės perka jau nešiotus rūbus. Negėda tokius nešioti?

 3. tai parodo parašė:

  mazeikieciu racionaluma,jie investuoja pinigus i pelningus projektus ir dziaugiasi investiciju graza,o ne isleidzia aprangai.Devetas drabuzis sildo taip pat,kaip ir naujas. Uz nauja ruba sumoketi pinigai niekada negryzta,tai kam ji pirkti? Beje ir Vokietijos kanclere Angela Merkel pazymejo,kad Lietuva pasieke ispudingu ekonominiu laimejimu,neabejotinai mazeikieciai prisidejo prie to savo racionalumu.

 4. Nikas parašė:

  Liūdna ,tačiau kas metai „Santarvės“ laikraštis darosi vis skurdesnis ir nykesnis.

 5. to ar tai ???? parašė:

  Aš pavyzdžiui anonsų daugiau suskaičiavau. Kažkam su matematika prastai.

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Renovuotoje laivės gatvėje – daugiausia dėvėtų drabužių parduotuvės, o kaip auprantame, tai prestižinė miesto gatvė.

 7. Ar tai parašė:

  „Santarvėje“ rytoj tebus vienas straipsnis, jei tik jis anonsuojamas? Bent jau anonsus dėtumėt, jei čia nėra ką skaityti.

 8. gyventoja parašė:

  Labai džiaugiuosi,kad yra tokių parduotuvių,kitaip vaikščiotume nuogi ir basi,apiplyšę.Tokiose parduotuvėse galima nusipirkti pakankamai gerų prekių,gerų firmų ir dėvėsi ilgai.
  Labi norėtume ir tų naujų prekių,tačiau mūsų uždarbis tam nepritaikytas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto