Sunkvežimių servisas Kaune padės pasiruošti ilgai kelionei, kurioje nepatirsite vilkikų gedimo

Visos komercinės transporto priemonės, tokios kaip furgonai, sunkvežimiai, traktoriai, yra suprojektuotos taip, kad būtų patvarios. Tačiau kartais dėl įvairių aplinkybių šios transporto priemonės sugenda ir sugriūva. Kaip pažymi ekspertai, traktoriaus ar sunkvežimio gedimas gali sukelti dvigubus nuostolius, nes savininko laukia ne tik techninės priežiūros išlaidos, bet nuostoliai tenka ir fiksuotam transportui. Štai kodėl, jei traktorius pradeda atrodyti neįprastai, girdimas nenormalus triukšmas ir padidėja alyvos ar degalų sąnaudos, būtina kuo greičiau kreiptis į techninės priežiūros personalą, nes akivaizdu, kad bent jau traktoriaus varikliui reikia diagnozės ir galimai – remonto. Nepamirškite pasirūpinti ir savo vilkiku, kuris taip pat gali sugesti, dėl to transporto priemones reikia tinkamai apžiūrėti ir jomis rūpintis.

Sunkvežimių remontas yra kaip ir žmogaus sveikatos sutrikimas – kuo anksčiau gedimas pastebimas, tuo greičiau jis sutvarkomas ir tai kainuoja pigiau.

Kartais atrodo, jog neišeina pačiam nustatyti, kas nutiko automobiliui, kodėl jis neveikia, kas jame sugedo. Tokiu atveju panikuoti tikrai nereikia – geriausia yra nebandyti taisyti pačiam, o tiesiog kreiptis į profesionalus, kurie žino, kaip geriausiai atlikti darbus. Kiekvieno vilkiko ir mašinos gedimo priežastys gali labai skirtis. Kartais taip yra dėl natūralaus variklio ir jo sudedamųjų dalių susidėvėjimo, o kartais – dėl netinkamo veikimo, nekokybiškos priežiūros ar netinkamo remonto.
Gedimui įtakos turi ir naudojamo kuro bei tepalinės alyvos kokybė. Kompiuterinė dyzelinių variklių diagnostika leidžia padaryti daugiapakopę variklio veikimo analizę, tačiau gali atlikti tik apie 60 proc. gedimų taisymo. Likusius darbus turi padaryti žmogus, todėl šiuo atveju meistro kvalifikacija tampa labai svarbi.

Kaip patikrinti vilkiką ir sužinoti, ar jame nėra gedimo?

Važiuodamas bet kokia transporto priemone privalote patikrinti, ar su ja saugu keliauti. Tai padaryti tikrai nėra sunku, jums tereikia žinoti kelis paprastus dalykus, kurie padeda tai daryti saugiai.

● Patikrinkite, ar variklio alyvos, aušinimo skysčio, stabdžių skysčio, pavarų dėžės ir vairo stiprintuvo skysčio pakanka, kad transporto priemonė galėtų saugiai važiuoti didelius atstumus. Jei skysčio lygis yra per mažas, užpildykite degalų baką atitinkamos specifikacijos skysčiu, kaip nurodyta transporto priemonės vadove.
● Žinoma, jei neseniai buvo visiškai pakeistas pagrindinis transporto priemonės filtras, šis darbas nėra būtinas. Tačiau, jei artėjama prie 10 000 kilometrų ribos, prieš ilgą kelionę rekomenduojama pakeisti filtrą nauju. Ypač svarbu patikrinti oro filtrą, nes jis užtikrins geriausias degalų sąnaudas.
● Už sklandų variklio paskirstymo sistemos veikimą atsakingi du komponentai: paskirstymo diržas ir paskirstymo grandinė. Prieš keliaudami įsitikinkite, kad šie komponentai yra pakankamai sandarūs, ar nėra įtrūkimų, trinties pėdsakų ir alyvos dėmių.
● Deja, nuspėti, kada automobilio žvakės nustos veikti, yra pakankamai sunku. Todėl, jei detalė buvo naudojama jūsų transporto priemonėje ilgą laiką, rekomenduojama prieš ilgą kelionę patikrinti žvakes.
● Net menkiausias elektros sistemos gedimas gali sustabdyti jūsų vilkiką, todėl prieš ilgą kelionę sistema turi būti patikrinta. Todėl oro kondicionavimo sistema ir garso sistema yra prijungtos prie automobilio kompiuterio, kitaip sunku važiuoti didelius atstumus.

Ieškote patikimos vietos patikrinti savo vilkiką prieš ilgą kelionę? Nedvejodami kreipkitės į DIZRIDA aptarnavimo komandą, turinčią daugiau nei 20 metų patirtį. Konsultuosime, registruosimės kompiuterinei diagnostikai. Daugiau nei 30 meistrų komandos dėka mes ne tik sėkmingai, bet ir labai greitai pašalinsime problemas. Vilkikų remontas „Dizrida“ servise yra geriausias pasirinkimas, jei norisi stabilumo ir saugumo.

REK-18528

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto