Sūnus terorizavo tėvą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ankstyvą antradienio rytą mažeikiškis ne tik spėjo įkaušti, pasiautėti, bet ir atsidurti policijos areštinėje.
Incidentas viename Ventos gatvės butų užfiksuotas apie dešimtą valandą ryto. Konfliktas kilo tarp 28-erių metų K. B ir jo 65-erių metų tėvo.
Sūnų, kuriam po konflikto nustatytas daugiau kaip dviejų promilių girtumas, užplūdo agresija: jis ėmė stumdyti tėvą, o vėliau perėjo prie „rimtesnių“ veiksmų – sudaužė sieninį laikrodį.
Po visų savo „žygdarbių“ neblaivus vyriškis dar pagrasino padegti automobilį. Policijos pareigūnams nieko kito neliko, kaip smurtautoją išvežti ir uždaryti dviem paroms į policijos areštinę.
Už tėvo terorizavimą K. B. teks atsakyti – jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas, už grasinimus padegti gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų. 

5 Atsakymai į “Sūnus terorizavo tėvą”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Zinau viena teva,kuris nuolat skriausdavo savo zmona ir du mazamecius sunelius.Vaikai paaugo,dabar gali apginti savo mama ir patys save. Tevas gauna i morza,kad dantys barska!Vaikai ,patirtos skriaudos vaikysteje,nepamirsta ir stengiasi atsilyginti tuo paciu! taip ,kad….Vaikus reikia saugoti ir auginti su meile ir pagarba,tada ir uzauge bus dekingi.

 2. to Ema parašė:

  Mylėti irgi reikia su protu. Per didelis lepinimas dažnai duoda tokius pat neigiamus rezultatus kaip ir agresyvus auklėjimas.

 3. ema parašė:

  Visiskai nepritariu,kad kaip augino taip ir turisi,zinoma visaip buna,bet mano teta uzaugino tris vaikus viena nes jauna liko nasle ir netik dar du ir nesavus,milejo,lepino,stengesi kad nieko netruktu,leido i mokslus, begalo mylinti,svelni,blogo zodzio neisgirsi,padeda netik saviems bet ir svetimiem kuom gali,bet sunus kuri pati isnesiojo po sava sirdim motinai atsidekojo taip kad moteriske atsidure renimacijoje uz tai kad pasake: vaikeli negerk tai prie gero neveda ir neduosu tau 10lt kad save zudytum.bet aciu dievuj isgyveno is patirto siaubo,sakykit ar visad pasiteisina tai kaip auginsis taip turesies,tad neskubekime teisti tevu

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Kaip tevas isauklejo savo sunu,taip ir sunus elgiasi su tevu!

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  O gal tevas sunu ,kai jis buvo mazas auklejo neteisingai,smurtavo pries ji? Viskam ateina laikas …Vaikai juk uzauga ir patirto skausmo vaikysteje neuzmirsta!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto