Suolelis – dovana ar nemokama reklama?

„Ežio“ dovanotas suolelis su dovanotojo atributika sukėlė daug diskusijų. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Nerimsta aistros dėl Žemaitijos gatvėje atsiradusio telekomunikacijų bendrovės dovanoto suoliuko su „Ežio“ atributika. Vieni mažeikiškiai jį vertina kaip nemokamą reklamą, kitiems – užkliuvo parinkta vieta.

Dovana besidžiaugiantys valdininkai taip pat neturi kategoriškos nuomonės. Suolelis privertė dar kartą atidžiau pasvarstyti rinkliavos nuostatus.


Suoliukui – didelis dėmesys

„Ežio“ suolelis netoli prekybos centro „Maxima“ puikuojasi beveik porą savaičių. Telekomunikacijų bendrovės aiškinimu, tokią specialiai Mažeikiams dizainerio sukurtą unikalią dovaną miesto gyventojams padovanojo „Ežys“ – kadangi labai daug mažeikiškių naudojasi šio ryšio paslaugomis. 
Tačiau ne visi mažeikiškiai skuba džiaugtis tokia dovana. Iki šiol „Santarvė“ dėl suoliuko atsiradimo sulaukia paklausimų, replikų. Šaipomasi ir iš ypatingo valdžios dėmesio šiai dovanai, mat suoliuko pristatymo renginyje dalyvavo kaip niekada daug Savivaldybės atstovų, juostelę perkirpo pats Savivaldybės meras Antanas Tenys.
„Neišskirdami nė vienos telekomunikacijų bendrovės, gerbiame visus, kurie teikia dovanas ir puošia mūsų miestą. Gera iniciatyva visada bus įvertinta“, – tąkart sakė meras.


Ne visi vertina teigiamai 

Kaip sakoma – dėl skonio nesiginčijama: vieniems tie suoliukai ar suoliukas puošia miestą, kitiems – atvirkščiai. 
„Žemaitijos gatvė dar pernai atnaujinta, daugybė suoliukų pristatyta. Ar reikėjo dar vieno tokio, kuris tikrai tragiškai atrodo ir gadina vaizdą. Sėdės ten paaugliai ir plumpins alų“, – savo nuomonę dėstė laišką „Santarvei“ atsiuntęs Arvydas.
Kad vieta suoliukui parinkta netinkama, teigė ne vienas pakalbintas mažeikiškis.
„Atvira lauko kavinė šalia prekybos centro. Nepavydžiu laikraščio kiosko darbuotojai, alaus prirėžę jaunuoliai vargu ar ieškos tualeto, šlapinsis čia pat už kampo“, – spėjo Aldona prisistačiusi pensininkė.
Pliekia dovaną ir internautai, teigdami, kad už suolelį su „Ežio“ logotipu buvo galima ir pinigų į rajono biudžetą paprašyti.
„Čia nesąmonė, o ne suoliukas. Tai bandymas pasireklamuoti vidury miesto įsirengiant nemokamą stacionarią reklamą. Geriau vaikams kokią žaidimų aikštelę pastatytų, o ne tokį nereikalingą statinį“, – tokią nuomonę išsakė ne vienas.

Ką apie kilusias aistras mano savivaldos atstovai ir kaip į jas bus reaguota, skaitykite antradienio „Santarvės“ laikraštyje.  

13 Atsakymų į “Suolelis – dovana ar nemokama reklama?”

 1. mm parašė:

  ko jus niurzgiat pastoviai zmones?! nieko nedaro blogai,kazka padaro vel blogai- niekada nera jums gerai ir niekaip negalima itikti! Saunu kad kazkas kazka daro,ir visai normaliai atrodo tas suolelis vis kazkas naujo,spalvinga,yvairesnio.Ziurekite i gyvenima kitom akim pagaliau!!!

 2. RAUDOS parašė:

  nuosirdziai uzjauciu tuos, kurie raudojo ir dabar dar verkia del suolelio, ypac Virguti, kuriam buvo suteikta oficiali „tribuna“ raudoms, nedaug nuo jo atsiliko ir vienas lauke karys… Nereikia tokiu baisiu sielvartu ir nereikia is gyvenimo reikalauti ko pats negali duoti… Teisus yra komentatorius teigdamas, kad tai gera dovana miestui, taciau tikrai nebutina kiekvieno suolo ar dezes garbei rezti kalbas ar bijoti prie jo prieiti. Viskam turi buti saikas ir ribos…

 3. Daugiau pozityvumo parašė:

  Gauna miestas dovanų suolėlį, o visi ir tai nepatenkinti. Neduok, Dieve, būtų pastačiusi savivaldybė iš savų pinigų tai dar visi siųstų laiškus pinigus skaičiuodami. Dabar, mat, „reklama“ jiems ne vietoje.
  Truputį pozityvumo, žmonės! Išvykęs iš Mažeikių supratau, ką reiškia gyventi neniurzgiančioje bendruomenėje. Šitas pavyzdys puikiai parodo, kaip mūsiškiai žiūri į naujoves. Nesupraskit klaidingai, savo gimtąjį miestą myliu ir gerbiu, bet tikrai iki gyvo kaulo įgrisęs tas žmonių niurzgėjimas ir nepasitenkinimas viskuo. Kad ir čia: koks skirtumas, kas užrašyta ant to suolelio??? Kas naudoja „Ežį“, tas ir toliau naudos, o kas nenaudoja, tai nemanau, kad pamatęs reklamą ant suolelio pradės.
  O kas liečia alaus maukimą, tai čia jau įsisenėjusi problema mieste. Kiek žinau LR įstatymai draudžia gėrimą viešoje vietoje, bet Mažeikiuose nalabai kas kontroliuoja: Sodų parkelis, kiemai aplink jį, pavenčiai, kiemai aplink maximą – visur kasdien viešoje vietoje vartojamas alkoholis, bet kažkaip nei policijai, nei savivaldybei tas nerūpi…

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  idomu kokia kalba meras butu sakes kirpdamas raudona juosta vieso tuoleto atidaryme…?

 5. Tikrai parašė:

  O kodėl Santarvė neįvertina savo šefo dovanos Mažeikiams?Tokiu gražiu beržynėliu ir architektūrine grožybe papuošė Mažeikius. Apjuoskite juosta, pasikvieskite merą. Be reikalo esate tokie kuklūs. Galėtumėte dar ant tos grožybės savo puikaus laikraščio reklamą pakabinti, iš karto atsirastų daugiau perkančių laikraštį.

 6. Pildyk vartotojas parašė:

  Puiki dovana, sakyčiau – įdomus suolelis (kur kas stilingesnis nei vadinamas fontanas – čiurkšliadėžė). Be to, kaip sako liaudies išmintis – dovanotam arkliui į dantis nežiūrima. Manau, rastume vietos jei ir kitos bendrovės tokių praktiškų dovanų įteiktų. Manęs asmeniškai tas suolelis neįpareigoja nei į ežį pereit, nei ant jo atsisėdus alų maukt. Tik gal kiek kvailokas rajono valdžios poelgis – suoleliui juostas nukirpinėt. Greit ir pastatytai šiukšliadėžei, ar užtvertai tvorai juostas karpys. Jei meras prieš šventes mažai užsiėmęs ir mėgsta karpyt – galėtų kokiai biudžetinei įstaigai snaigių prikarpyt – langus papuoštų, juk ( jei neklystų) kai kurių biudžetinių įstaigų darbuotojai šventes pasitinka be atlyginimų…

 7. Mažeikišis parašė:

  Gudus veslininkai jie žino kiek reklamos plotas kainuoja žymiai pigiau suoliuka pastatyti idomu kaip atrodytu seks-šop suoliukas su imtimia reklama užtat nemokomai

 8. to Tikas parašė:

  matyt gavo valdininkai i „karmana“ uztai i surenge miesto gyventojam „durneliam“ tokia grazia „svente“ su raudonom juostom ir kalbom.jug reik pasirodyt kad dirba miesto labui…

 9. ... parašė:

  pagal spalvos labai tinka šalia esančiam kioskui,o gal žmogus eidamas pro šalį nusipirkęs spaudą atsisės paskaityti

 10. juozas parašė:

  dizaineris su galva susipykes turbut. tragedija ir suolas ir vieta

 11. Tikas parašė:

  Baisu ,kad mūsų valdininkai pasidavė reklamuoti vieną bendrovę. O ir suolo vaizdas baisokas.

 12. asas parašė:

  tikra nesamone jokio vaizdo siaubas……

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  Ar dar kas siais laikais ka dovanoja?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto