Suoliukus ir šviestuvus statybininkai „pamiršo“

Laisvės gatvės rekonstrukcija turėjo būti baigta liepos mėnesį. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį ryte buvo pradėtas ardyti šalia Viešosios bibliotekos Laisvės gatvėje naujai išklotas šaligatvis. Gyventojus toks neūkiškumas papiktino.

Kaltas nesusikalbėjimas

Savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa „Santarvei“ paaiškino, kad toje vietoje bus įrengti suoliukai ir šviestuvai.
Pasidomėjus, kodėl šie darbai atliekami tik dabar, specialistas sakė, kad tai, ko gero, nutiko dėl generalinio rangovo UAB „Žemaitijos keliai“ ir subrangovų nesusikalbėjimo.
„Jei buvo projekte numatyti šviestuvai, skyrius ir reikalauja rangovų, kad jie būtų įrengti. To rangovai negali išvengti“, – akcentavo vedėjas.

Terminas pratęstas

A. Žiulpa pridūrė, kad pagal projektą neatliktų darbų aptikta tik šioje vietoje ir kol kas Laisvės gatvėje nenumatoma nieko daugiau keisti.
Laisvės gatvės rekonstrukcija turėjo būti baigta liepos mėnesį, bet dėl projekto koregavimo ir kitų papildomų darbų nespėta jų atlikti iki galo, todėl galutinis terminas buvo pratęstas trim mėnesiams. Gatvė galutinai sutvarkyta turėtų būti spalio mėnesį.

Rytis SAVICKIS  

8 Atsakymai į “Suoliukus ir šviestuvus statybininkai „pamiršo“”

 1. Brenda parašė:

  Be to kaip acme, tas pats kas ir verbatim?O aš, kad ir lošiu puiitanirs žaidimus stengiuosi kuriuos jau insirašiau pereiti visus ir išspausti iš jų ką galima daugiau, kad ir labai nevykęs geimas, vis tiek stengiuosi pereiti :)

 2. apas parašė:

  Zulpa privalejo pabuti „verteju“ tarp rangovo ir subrangovu,jeigu jie dedasi uzienieciais.

 3. mažeikiečiui parašė:

  Visiškai Jums pritariu.Jei tokie atseit neapsižiūrėjimai būtų vieną-du kartus, tai dar būtų atleistina, nes juk sakoma „kas nedirba- tas neklysta“,bet tai jau tapo sistema…Matyt Žulpa turi gerą užnugarį.

 4. MAZEIKIETIS parašė:

  Alfonsas Zulpa ne tik,kad turetu,bet TURI parasyti pareiskima ir palikti uzimamas pareigas!!! akivaizdus savo darbo neismanymas,visiskas nesugebejimas atlikti savo darbo.man asmeniskai geda,kad tokie zmones dirba savivaldybeje!

 5. Čia gi parašė:

  Čai ne tik Lietuva kur lietūs lyja, čia dar ir Mažeikių kaimas, kur aš tau tu man. Nežinia ką veikia savivaldybės skyrius atsakingas už rekonstrukciją. Prie gimnazijso jau ardė pakilimą, dabar ir vėl. Kažin ar iš karto negalima pasidomėti k as ir kaip daromam, numatyti ar ne par aukštas pakilimas ir kt. O gal gražūs pinigėliai ne į vieną kišenę byra? ir kieno jie? Ogi niekeino

 6. 123 parašė:

  ten dzipams aikstele, jei turi dzipa ivaziuosi jei neturi tada ….

 7. Tomis parašė:

  Ei o kas per nesamone su automobiliu stovejimu yra prie Gausos priesais Edzara??? kaip ten ivaziuoti..kas ten palikta?

 8. liūdininkė parašė:

  chi chi chi cha cha cha taip ir turėjo būti nes kitaip Lietuvoje nebūnaaaaaaaaaaaaa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto