Supleškėjo šieno rulonų stirta

Nuotr. iš mediakatalogas.lt

Keturi ugniagesių gelbėtojų ekipažai Daugiau kaip šešias valandas tramdė ugnį, įsisiautėjusią Ritinės kaime.
Ketvirtadienį, apie pusę trijų po pietų, gavus pranešimą, kad Ritinėje, šalia fermų, dega sukrautų šieno rulonų stirta, o joje – keli šimtai rulonų, į gaisravietę išskubėjo ugniagesiai gelbėtojai iš Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Židikų, jiems į pagalbą buvo išsiųsti ir Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos bei Ylakių ugniagesių komandos ekipažai.
Prie fermos nemažame plote buvo sukrauta apie 180 tonų šieno rulonų, tad stirtos gesinimas užtruko ilgai, teko panaudoti net galingus lafetinius švirkštus.
Pasak ugniagesių gelbėtojų, tokie gaisrai sunkiai įveikiami – vos tik ekipažams padėję ūkininkai su dviem traktoriais-krautuvais nukelia iš stirtos kelis rulonus, jie yra perpilami, ugnis jau įsiplieskia naujoje vietoje. Nuslopinti ugnį buvo būtina – šalia ferma bei dar kelios stirtos tokių pat šieno rulonų.
Gaisro gesinimas užtruko iki devintos valandos vakaro, vienas ugniagesių gelbėtojų ekipažas gaisravietėje liko budėti iki vidurnakčio.
Per gaisrą didžioji dalis rulonų sudegė, kita dalis apdegė, dar kiti sulieti vandeniu.
Šiemet Mažeikių rajone kilo daugiau gaisrų –108, pernai per tą patį laikotarpį – 90, bet gelbėjimo darbų poreikis sumažėjo, jų šiemet atlikta 94, pernai – 118.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto