Surengė alternatyvias štangos spaudimo pirmenybes

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rokiškyje iškovoję Lietuvos klasikinės (be specialios aprangos) štangos spaudimo komandinių pirmenybių nugalėtojų taurę, mažeikiškiai stipruoliai buvo pasirengę šį laimėjimą pakartoti ir šalies štangos spaudimo su specialia apranga čempionate.
Pirmenybės turėjo vykti šį šeštadienį Mažeikių kultūros centre. Dėl koronaviruso siautėjimo jos atšauktos, kada bus rengiamos, – kol kas neaišku.
Jėgos klubo „Mažeikių švyturys“ treneris Benjaminas Milis sakė, kad joms ruošėsi per 20 mažeikiškių, tad toks sprendimas visus gerokai nuliūdino.
„Norėdami, kad treniruočių įdirbis nenueitų veltui, klube rengiame visą savaitę vykstančias varžybas. Jų metu šalies pirmenybėse planavę dalyvauti sportininkai varžosi dėl įsteigtų klubo prizų. Laikomės visų saugumo reikalavimų, sportininkai varžosi po tris, viską fiksuoja trys teisėjai, dalyviai, kaip ir čempionate, turi tris bandymus“, – pasakojo treneris.
Pirmieji rezultatai rodo, kad šalies pirmenybėms mažeikiškiai sportininkai buvo pasiruošę tinkamai: Lina Letukienė išspaudė 85 kilogramus sveriančią štangą ir savo asmeninį pasiekimą viršijo 5 kilogramais, asmeninį rekordą pagerino ir Vilandas Radvila, įveikęs 175 kg svorio štangą.
Neįprastose varžybose jau dalyvavo 9 atletai, jas tikimasi užbaigti iki šeštadienio, kai įsigalioja visuotinis karantinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto