Susidūrimai su stirnomis tampa kasdienybe

Policijos pareigūnai ragina vairuotojus būti atsargiems – susidūrimai su stirnomis tampa beveik įprasti. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ankstus trečiadienio rytas buvo nesėkmingas dviem mūsų rajono keliais važiavusiems vairuotojams – jų vairuojami automobiliai buvo apgadinti po susidūrimų su stirnomis. Abiem atvejais miško žvėrys nugaišo.

Pirmasis iškvietimas dėl tokio pobūdžio įvykio pareigūnus pasiekė keliolika minučių po pirmos valandos iš kelio Mažeikiai–Laižuva apylinkių. Čia prieš automobilį „Nissan Patrol“ ant kelio iššoko stirna ir kiek daugiau kaip trisdešimties metų vairavimo stažą turinčiam mažeikiškiui susidūrimo išvengti nepavyko.
Prieš ketvirtą valandą kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, ties Kuisių kaimu, susidūrimo su miško žvėrimi, kuris taip pat staiga iššoko ant kelio, nepavyko išvengti ir Telšių apskrities vyriausio policijos komisariato pareigūnui. Eismo įvykis užfiksuotas tarnybos metu, apgadintas tarnybinis automobilis ,,Škoda Octavia“.
Policijos pareigūnai ragina vairuotojus būti atsargiems – tokie susidūrimai tampa beveik įprasti – praėjusios savaitės pradžioje rajono keliuose dviejose avarijose taip pat žuvo stirnos.

One Reply to “Susidūrimai su stirnomis tampa kasdienybe”

  1. Gintas parašė:

    Jeigu siekiama gyvunu populiacijos ir zmoniu saugumo keliai turetu buti aptverti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto