Susidūrimų su žvėrimis – vis daugiau

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Spalis – vienas iš mėnesių, kai užregistruotas didžiausias rajono keliuose žuvusių žvėrių skaičius. Viena iš priežasčių, kodėl vairuotojai susiduria su miško žvėrimis, aplinkosaugininkai įvardija tai, kad šių gyvūnų vis gausėja.

Dažniausiai žūva stirnos

Paskutinis atvejis, kai kelyje susidūrė miško žvėris ir automobilis, Mažeikių rajono kelių policijos poskyryje buvo užfiksuotas trečiadienio vakarą.
Apie pusę vienuoliktos vakaro kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė ties Tirkšliais vietos gyventojo E. V. vairuojamas automobilis „Audi A4” susidūrė su staiga ant kelio iššokusia stirna. Per avariją buvo apgadinta mašina, miško žvėris žuvo.
Tai jau aštuntas miško žvėris, spalį susidūręs su transporto priemonėmis. Net keturių miško žvėrių: dviejų stirnų, usūrinio šuns ir šerno – susidūrimai su vairuotojais įvyko kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė. Trys gyvūnai ant šio kelio išbėgo miškelyje prie Tirkšlių, vienas – Sedos apylinkėse.
Dar dvi stirnos buvo užmuštos kelyje Mažeikiai–Ežerė, po vieną – kelyje Mažeikiai–Skuodas už Bugenių bei kelyje Kuršėnai–Mažeikiai ties aplinkkeliu.
„Ankstesniais mėnesiais tokių susidūrimų buvo fiksuojama po vieną du arba iš viso jų nebuvo, tačiau spalis „muša“ visus rekordus. Vienintelis patarimas vairuotojams – važiuoti tokiu greičiu, kad būtų galima sustabdyti, netikėtai ant kelio išdygus kliūčiai. Kitų priemonių išvengti susidūrimo nėra“, –  sakė rajono kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Susidūrimų su žvėrimis – vis daugiau”

  1. Roswell parašė:

    Įdomu ,kaip tie medžiotojai tas stirnas sugeba suskaičiuot. Užtvartėj laikomas vištas kai laksto būna sunku suskaičiuot, o jie matai stirnas suskaičiuoja palaidas. Humoras ir tiek…

  2. ......... parašė:

    Kai medžiotojams, kuriems priklauso tie plotai, kuriuose išbėga žverys priskirs valstybė atlyginti padarytą žalą automobiliui ir žmonėms, tada nereikės nei tvoros tverti prie kelio. Priaugina danielių aptvarose, paskui paleidžia ir lekia jie kur papuola, o papuola po ratais. Dabar aš numušu žvėrį, atvažiuoja medžiotojai ir pasiima, aš dar baudą gaunu, tai palaukit, jei jau moku baudą už žvėrį tai aš tą žvėrį ir i bagažinę, nes sumokėjau, kodėl turi jį pasiimti medžiotojas, kurio tai medžiojimo plotas??? Arba atlyginkit man žalą, ir vežkitės jūs ta žvėrį. O kad iššokusį žverį ant kelio galima nudaužti ir važiuojant 70km/h tai FAKTAS !!!!!!!!!!!

  3. pagaliau parašė:

    tverkit tvoras ir bus visiem gerai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto