Susidūrus trims automobiliams sužalota keleivė

Sužeista „Audi 100“ keleivė nuvežta į ligoninę. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pirmadienį po 15 val. Mažeikių aplinkkelyje, netoli Krucių kaimo, susidūrė trys automobiliai. Vieno iš jų sužeista keleivė buvo išvežta į ligoninę.

Nepastebėjo ženklo

Eismo įvykio kaltininkas „Ford Mondeo“ vairuotojas kuršėniškis Algis Butkus „Santarvei“ sakė, kad važiuodamas nuo Daubarių Naikių kaimo link sankryžoje nepastebėjo „Stop“ ženklo ir  nestabdydamas kirto sankryžą.
Sankryžoje šis automobilis trenkėsi į iš Mažeikių į Tirkšlius važiavusią „Audi 100“, kuri nuo smūgio atsidūrė kitoje eismo juostoje ir dar susidūrė su „Mercedes Benz“ visureigiu, važiavusiu iš Naikių kaimo, tuo tarpu eismo įvykio kaltininko vairuojamas  „Ford Mondeo“ nulėkė nuo kelio į laukus.
Sužeista „Audi 100“ keleivė nuvežta į ligoninę. Liudininkų teigimu, moteris sunkių sužalojimų išvengė, pavojus gyvybei negrėsė.
Eismo įvykio metu automobiliai „Ford Mondeo“ ir „Audi 100“ sumaitoti nepataisomai.

Apkartino sukaktį

„Pirmą kartą važiavau šiuo keliu ir net nepagalvojau, kad gali būti pastatytas „Stop“ ženklas. Be to, dėmesį patraukė navigacija, kurį kažką pasakė. Jei būtų prieš sankryžą koks „gulintis policininkas“, tai būčiau atkreipęs dėmesį. Smūgis buvo tikrai nemažas, nes važiavau apie 90 km per valandą greičiu“, – įvykio aplinkybes komentavo eismo įvykio kaltininkas A. Butkus.
Aštuonerių metų vairavimo stažą turintis vyriškis pasidžiaugė, kad susidūrimo metu buvo išvengta aukų. Kaip dar vieną nelaimės priežastį, jis įvardijo savo išsiblaškymą.
„Šiandien sukanka dešimt metų, kaip esame su žmona kartu, ir mintys klaidžiojo kažkur kitur. Tai bus pamoka visam gyvenimui“, – teigė dvidešimt šešerių metų vyriškis.
A. Butkus dar prisiminė, kad prieš keletą dienų žmonos perskaitytas horoskopas Avinui pranašavo nemalonumus kelyje.
„Ne visi tiki horoskopais, bet kai įvyksta tokie nutikimai, pradedi manyti, kad horoskopai nėra iš piršto laužti“, – sakė A. Butkus.

3 Atsakymai į “Susidūrus trims automobiliams sužalota keleivė”

  1. as parašė:

    Man jau gėda bebūtų ir teisintis, pažįstu audi važiavusius, džiaugiuosi, kad nenutiko blogiausia

  2. AS parašė:

    ziurek i kelia o ne i navigacija…..

  3. Nepastebejo parašė:

    Jis gal uzsimerkes vaziavo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto