Susisiekimo klausimai svarbūs, bet sunkiai sprendžiami

Vido STANKAUS nuotr.

Vienų ar kitų maršrutų poreikis, per didelis atvykstančių autobusų laukimo laikas, sustojimo stotelės be suoliukų – tai dažniausiai žmonėms, važinėjantiems miesto autobusais, kylantys klausimai. Kaip į juos atsakyti, kaip problemas išspręsti – ne visada atsakymus žino ir savivaldos, kuri tarnauja gyventojams, atstovai.

Į redakciją paskambinusi mažeikiškė papasakojo, jog Mažeikių autobusų parko autobusais dažnai važiuoja į Viekšnius, nes naujosiose Viekšnių kapinėse lanko ir prižiūri artimųjų kapus.
„Tie žmonės, kurie artimųjų kapus lanko Geidžių kapinėse, turi galimybę patogiai iki jų nuvažiuoti autobusu. Į naująsias Viekšnių kapines autobusas neveža. Pažįstantieji Viekšnius žino, kad jos yra toli nuo Viekšnių centro ir į jas nueiti pėsčiomis, ypač vyresnio amžiaus žmonėms, sudėtinga“, – kalbėjo moteris.
Ji klausė, ar yra galimybė, kad bent retkarčiais į tas kapines ir iš jų vežtų autobusas. Mažeikiškė domėjosi, kur reikėtų kreiptis ir kiek žmonių turėtų kreiptis, kad toks poreikis būtų išgirstas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Susisiekimo klausimai svarbūs, bet sunkiai sprendžiami”

  1. kai parašė:

    tamstai bus 70 su trupučių, tada nebus KEISTA.

  2. keista parašė:

    man nuo stotelės Pikeliuose iki kapinių taip pat toli eiti – gal ir ten galėtų autobusas užsukti… Ko tie žmonės tik neužsimano – nuo Daukšos gatvės stotelės iki Norfos tolokai – gal ir ten autobuso reikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto