Susitikimas su serialo „Giminės“ scenarijaus autoriumi B. Bušma

Varnių miesto bibliotekoje vyko susitikimas su Broniumi Bušma, lietuvių pamėgto serialo „Giminės“ scenaristu, knygos „GIMINĖS. Taip jie jas kūrė“ autoriumi.

B. Bušma – rašytojas, ilgametis režisierius ir pirmojo lietuviško serialo „Giminės“, pasirodžiusio 1993 m., autorius, scenaristas. Jis yra sukūręs ir daugiau filmų – „Dapkai ir Butkai“, „Broliai“, „Rojus Lietuvoj“. Nors labiausiai išgarsėjęs kaip populiarių televizijos serialų scenarijaus autorius, B. Bušma yra parašęs apysakų paaugliams – „Strazdanota vasara“ (1991), „Markizas – angelų karalius“ (1991), knygas „Šventiškas interviu“, „Monologas savam kieme“ bei romaną „Būk geras, Jackau, nemirk!“ (2006).

Rašytojas gimė 1946 m. Ylakiuose, Skuodo rajone. 1970 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, Teatro fakultetą.

Scenaristas pristatė susirinkusiesiems serialo „Giminės“ kūrimo užkulisius, šmaikščiai, su humoru pasakojo apie įvairias juokingas kūrybos proceso situacijas, demonstravo filmuotą medžiagą apie garsaus serialo kūrimą. Iki ašarų juokėmės, kai autorius pasakojo, kaip reikėjo išmokti ieškoti serialo rėmėjų ir kaip gavę norimą sumą serialui mokėjo džiaugtis ir švęsti. Įdomi buvo ir „Giminių“ legendinės ir hitu tapusios dainos sukūrimo ir įrašymo istorija.

Susitikimas su B. Bušma prabėgo akimirksniu. Susirinkusiesiems labai patiko puikia nuotaika ir humoru trykštantis rašytojas, ilgametis režisierius ir pirmojo lietuviško serialo „Giminės“ autorius, scenaristas. Už jaukų, šiltą, gerų emocijų kupiną susitikimą nuoširdžiai dėkojome autoriui linkėdami neišsenkančios kūrybinės sėkmės.
Varnių miesto bibliotekos inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto