Susitikime su Prezidente ir „Santarvės“ leidėjas

2011 metais regioninės spaudos atstovai taip pat buvo pakviesti į Prezidentūrą.

Šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu penktadienį Prezidentūroje lankėsi regioninės žiniasklaidos atstovai. Susitikime dalyvavo ir „Santarvės“ leidėjas Alvydas Balčiūnas.

Per daugiau kaip valandą trukusį susitikimą Prezidentė papasakojo apie šalies tendencijas, problemas. Kaip vienas svarbiausių klausimų, buvo aptartas Lietuvos pirmininkavimas Europos Taryboje, kuris prasidės liepos pirmą dieną. Svarbus uždavinys keliamas ir žiniasklaidai, viešinančiai tuos įvykius.
A. Balčiūnas, informuodamas apie susitikimą, teigė, kad Prezidentė D. Grybauskaitė akcentavo ir energetinio saugumo klausimą. Ji informavo, kad ta linkme dirba Vyriausybė, Seimas, kad būtina  išsikelti prioritetus, kad turime suvokti, kas yra „žalioji“ energetika, t. y. vėjas, vanduo, saulė, biomasė, kas dujos, kas atominė energetika. Šalies vadovė akcentavo, kad turėtų būti visų partijų sutarimas, kokią strategiją pasirinkti, ir ta kryptimi dirbti. Žiniasklaidos uždavinys – tai suprantamai ir aiškiai pasakyti žmonėms.
„Buvo naudinga diskusija. Galėjome įsitikinti, kad Prezidentė turi tvirtą poziciją, tokį pat charakterį ir pasiruošusi tvirtai atstovauti Lietuvos žmonių interesams“, – susitikimą apibendrino A. Balčiūnas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto