Susitikimo tikslas – pabendrauti ir pasidalyti šiluma

Nuotrauka iš darželio archyvo

„Kiek žmoguje gerumo, tiek jame ir gyvenimo.“

Prieš penkerius metus užsimezgė graži draugystė tarp lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenės ir dviejų šeimynų – „Žemynos“ iš Urvikių ir „Ąžuoliuko“ iš Palnosų. Nuo to laiko kartu dalijamės gerumu, šiluma, gyvenimiška patirtimi ir svajonėmis.
Mus sieja bendra misija – jaunosios kartos auklėjimas ir puoselėjimas. Mes didžiuojamės minėtų šeimynų vaikų įtėviais, jų pasiaukojimu, siekiu suteikti vaikams tikrų namų jaukumą ir šilumą. Kiekvienais metais advento laikotarpiu susitinkame, tad ir šiemet taip pat juos pakvietėme pasisvečiuoti „Gintarėlyje“, pabūti kartu.
Mūsų svečius pradžiugino „Smalsučių“ grupės vaikai, suvaidinę muzikinę pasaką „Ganau aveles“. Šventinę nuotaiką pratęsėme žaisdami liaudies žaidimus. Meninio ugdymo pedagogė E. Butaitė pakvietė į dailės studiją, kurioje pravedė vaikams užsiėmimą su dailės terapijos elementais. Vaikai turėjo galimybę pasinerti į savo svajonių pasaulį, piešdami išreikšti savo norus, pasidalyti mintimis su kitais.
Vakaro staigmena – netikėtai mus aplankęs Kalėdų Senelis, apdalijęs visus dovanomis, kurios palietė kiekvieno vaiko ir suaugusiojo širdį. O kvapni pica visus pakvietė prie vaišių stalo.

Informavo metodinė kūrybinė grupė „Kibirkštėlė“

Nuotrauka iš darželio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto